Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilba

    tag

    Mi lesz, akkor, ha pl. a szőkeség is ''más'' lesz? Gondolkodjatok emberek, ti is mások vagytok. Bizonyos területeken különböző csoportokhoz tartozunk (hol előnyösebb, hol kevésbé előnyös helyzetben), mint a többiek...., és fordítva. A vak embert miért sajnálja mindenki? Egyszerűen ez van és kész. A házassághoz való jogok kiharcolása pedig nem lenne egyéb, mint az, hogy ''mi'' elismerjük, hogy a melegek nem jobbak, vagy rosszabbak nálunk. Ezt igazán megtehetnénk nekik, engem nem zavar. Ha ez megtörténne, akkor legalább csitulnának a kedélyek, és mindenki csinálná a dolgát tovább.

    Egy kicsit a ''másság'' védelmében: Ha jobban magatokba néztek, akkor válaszoljatok! Milyen emberi értékeket sorolnátok fel, amelyek fontosak számotokra? Nem hiszem, hogy a szexuális irányultság eszébe juthat valakinek, egy ilyen kérdés hallatán...

  • ilba

    tag

    Nekem, mint aki tanárként is funkcionál, soha nem jutot eszembe a kirekesztés, pedig ''kaptam'' hideget-meleget... És ezzel a hozzászólásommal nyilvánvaló, hogy nem magamat akarom fényezni. Szép lassan a köpködők hozzáállása is megváltozhat, de miért kell megvárni azt? Hosszúhajú lévén már én is megkaptam (ráadásul 16-17 évesen), hogy meleg vagyok (ez egy kicsit eufémizmus volt...), és bevallom, nem kívánom senkinek azt az érzést, függetlenül attól, hogy van-e alapja, vagy sem. Bár azelőtt is az empátiát tartottam szem előtt a ''vizsgálódásaim'' során, de azután végképp az ilyen formában történő megismerés mellett tettem le a voksom. Aki kételkedik a ''módszer'' hasznosságában, az próbálgassa, és ráébred, hogy a saját világába is nagyobb betekintése lesz a jövőben. Akinek erre nincs szüksége, az csak ''buzizzon'' tovább..., és a gyerekeit is nevelje arra, hogy a későbbi atyai-anyai'' kilengés, hiba után, a gyerekünk legyen az, aki a hátunkba állítja a kést (a képletességét mindenki ossza be magának)!
    A felvonulást inkább nem minősítem...

  • ilba

    tag

    válasz deniro2 #293 üzenetére

    Elég csúnya lenne, ha a hetero aktusok során a felek kizárólag a fajfenntartás miatt közösülnének... Bár talán megoldás lenne a valódi fajfenntartáshoz (és a népesedés szempontjából), de életnek semmiképp sem nevezném. :F

Új hozzászólás Aktív témák