Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1egal

    tag

    válasz PCPocok #67 üzenetére

    Helló!:)
    Sőt van újabb,most jelenik meg az E5!
    Lentebb olvashatsz róla...

    Lényeges különbség,hogy milyet akarsz elemest vagy akksist,ez a Te döntésed!!

  • #90996736

    törölt tag

    válasz PCPocok #71 üzenetére

    sztem ezt csak te magad tudod megvalaszolni. ugyanis ez attol fugg milyenek az igenyeid. azt meg csak te tudod :)

    - akksisnal sztem nem erdemes vele elmenni turazni tobb napra/hetre, hacsak nem viszel magaddal egy laptopot hogy rola feltothesd :) (persze itt is vannak kivetelek amikor 20-40-100... orat bir egy akkutoltessel, de ez nem jellemzo, belso akksis mp3 playerek 10-15 orakat birnak, raadasul ugye ha turazol nem biztos hogy mindig mp3akat fogsz hallgatni :) )
    + ennek ugyanakkor meg elonye hogy nem mindig kell neki kulon akkutolto, mert altalaban usbrol toldi a belso akkujat.
    - akkutolto nem kell, de szgep igen usb porttal... :) ha jol tudom van atalakitos tolto ami halozati usb csatlakozoju tolto (ne kerdezd hol lehet venni nemtudom)
    - akksis mp3ak dragabbak, mert meg kellett oldani hogy belulrol lehessen tolteni, plussz ki kell fizetni az akkut (persze elemesnel is ... de azok olcsobbak ez konnyebben beszerezhetoek)
    - mint fent emlitettem, nehezsegekbe utkozhet egy belso akksis mp3 lejatszo akkujanak a csereje, es talan dragabb is. kivetelek mindig vannak

    + elemes meg ... tobbet is tudsz hozza egyszerre feltolteni es mgaddal viaani. kb ennyi.
    - hatrany, olyan mp3 lejatszorol meg nem hallottam (javitsatok ki ha tevedek) ami kulon belerakhato akkut (AA-cerka, AAA-mikro cerka) tolteni tudott volna, ergo, kell hozza kulon akkutolto
    + vmivel olcsobbak, konnyebben hozza lehet jutni akkukhoz, es ha netan megis lemerul, egyszeru cerka vagy mikro cerka elemekkel lehet oket helyettesiteni
    + altalaban az AA es AAA-s akkus lejatszok tobb ideig jatszanak.
    - meretuk kicsit nagyobb amiatt hogy nagyobb az akksi
    + tobb ideig mennek (cerka akkus mp3 lejatszok tipikusan 40-50-... orakat mennek egy toltessel (adatlapok szerint))

    ha van meg akkor a tobbit majd masok kiegeszitik :)

    [Szerkesztve]

  • #90996736

    törölt tag

    válasz PCPocok #73 üzenetére

    araban pl az ME es a X6 gigas valtozatai kozott par ezer (4-5000) Ft kulonbseget lattam, kereskedoktol fuggoen. tudasban sem lattam kulonbseget, leszamitva ugye a lejatszasi idot ami pl ME nel 18, X6nal kb 12-14 oraban allapitottak meg. meg talan annyi hogy a X6 hoz vegulis adnak toltot. Talan AAA-s es belso akkus lejatszok kozott akkora nagy lejatszasi ido kulonbseg nincs mint pl egy belso akksis es egy AA-s akkus mp3 lejatszo kozott. ott mar jobban szembetunik a 2-3-4szeres lejatszasi ido.

Új hozzászólás Aktív témák