Új hozzászólás Aktív témák

  • solarix45

    senior tag

    Nahát! Pedig kerestem mindenfelé magyarokat, de nem találtam, de örülök nektek :).

    Nekem már vagy két hónapja van a birtokomban egy ME V7EF 512-es (még mindig nem jöttem rá, az emberek miért szeretik az akksis készülékeket...). Én nagyon szeretem!

    A 6-os firmwareben ami tényleg újdonság, az, hogy ca 2*-es sebességel lehet olvasni a lejátszóról, és az írás is picit gyorsabb lett. Amúgy nagyon sokan sírnak, hogy meghalt a lejátszójuk, amikor a 6-osra frissítettek, ez minden bizonnyal azért van, mert vagy hülyék, vagy lusták, hogy elolvassák azt a nyamvadt leírást..
    Egy magyar kolléga is így járt, nem olvasta el a leírást. Neki X6-osa van. Mint kiderült, annál a recovery modhoz nem kell eltávolítani az elemet, amúgy minden ugyan úgy működik!

    Sőt, én is bután frissítettem először, mert még nem volt kint az új firmware a hivatalos angol oldalon (most is van már 6.001), csak a kínai update progival csináltam, abból meg semmit nem értettem :). Aztán szerencsére sikerült feltámasztani. Az a fura, hogy nálam a Boot részlegre 000.000.000-s verziót ír, amúgy minden megy rendesen. Tapasztalt már valak ilyet?

    És sikerült valakinek megjegyeztetnie a lejátszóval, hogy bekapcsolás után is csak azt a könyvtárat játsza le, amit beállítottam kikapcs előtt?

Új hozzászólás Aktív témák