Keresés

Aktív témák

  • Panther

    HÁZIGAZDA

    válasz Pompi #27 üzenetére

    Alapvetően egyetérek, de azért itt legtöbbször arról van szó, hogy volt egy eredeti reg, amihez tartozik 2-3 hsz, aztán vagy elfelejtették a jelszót vagy nemtom, szóval később lett egy másik név. És mivel a motor nem szólt érte, beregelték ugyanarra az emailre.
    Tehát alapvetően itt most sztem csak a régi, már használaton kívüli usereket kéne bannolni, lévén szükség már nincs rájuk. Ha gondolod, tedd meg (de csak miután már a tényleges tulaj megváltoztatta az emailjét, hogy a rendes nevénél beállíthassa azt).

    [Szerkesztve]

    [ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

  • luciferc

    őstag

    válasz Pompi #27 üzenetére

    már bocs, de ha ez most akár csak negyedig is komoly, az nagyon nagyon gáz (ha, ismétlem ha ez az én - nem létező - oldalamon történne, már nem lennél modera :( ). Persze megteheted, hiszen nálad a hatalom, de az alapelveknek úgy gondolom ugyanúgy van szelleme, mint a jogszabályoknak. Az alapelvekben ez áll:

    egynél több regisztráció használata: ha észrevesszük, hogy több nicket regisztráltál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerül.

    Ez alapján kitehetsz látszólag nyugodtan, de felhívnám a figyelmed a használata szóra. Ez tartalmazza ama bizonyos szellemet! Itt ugyanis, ahogy tanult kollegád is írta, nem kettős használatról van szó, hanem valami okból névváltoztatásról*, és mint ilyen az alapelvek szellemét semmiképp nem sérti, de ha úgy tetszik a szövegét sem kétséget kizáróan.

    Meg fogom változtatni az email címeket, utána szólok, és lockolhatjátok a régi nevet, de lehetőleg a szokásos szöveg (alapelvek megsértése) nélkül.

    Részemről ezzel lezárva.

    * hogy teljes legyen a kép elárulom, hogy annak idején írtam Parcinak, kértem tőle a név változtatását, de azt mondta ilyet nem csinál, reggeljek újat. A levél nem hiszem, hogy megvan, kénytelen leszel elhinni, hogy így történt.

Aktív témák