Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    Üdv!

    Úgy gondoltam, hogy megérdemel ez a márka egy külön topikot mivel hazánkban is egyre népszerűbb a remek ár/teljesítmény aránya miatt.

    Egy kis info:

    Medion wikipédia

    Magyar szerviz elérhetőségei

    Ha később ki szeretnétek egészíteni a kezdő hozzászólást akkor nyugodtan szóljatok egy moderátornak.

    Én pár napja vagyok majdnem boldog tulajdonosa egy Medion Akoya P6812-nek. Azonban akadt pár probléma ami miatt elgondolkoztam, hogy ne éljek-e a 2 hónapos pénzvisszafizetési garanciával.

    1. Szabad-e és ha igen melyik programmal particionálni a meghajtót? Nem akarok belepiszkítani a recovery-be. Eddig olyan notebookjaim voltak ami FreeDos-osak voltak, ott nem volt gond a Win telepítésekor particionálni, itt viszont kicsit félek hozzányúlni.

    2. Nem érzitek a Windows használata közben egy kicsit lassúnak? A boot is sokáig tart, legalábbis úgy érzem.

    3. Feltétlen kell az a kis védőruha a bill-re ha összecsukjuk?

    4. Nem dob valamilyen memory.dll hibát Battlefield Play4Free közben? Google-el annyit sikerült kiderítenem, hogy más Battlefield játékoknál és nvidia videokártyákkal már 2007-ben is beszélgettek erről a hibáról, de megoldást nem írtak rá. :S

    Én frissítettem a drivereket, ha valakinek kell feltöltöm valahova. Nagyjából ennyi jutott most eszembe, azért jó kis notebook ez.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák