Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Ezen ne vesszetek össze! Én köszönöm az észrevételeket mindegyikőtöknek! :R

    Megkérdeztem az Aqualing-et is, hiszen ők ismerik jól az összes Bestway terméket. Ők is azt mondták, hogy nyugodtan használható ezzel, a szűrőnek ettől nem lesz baja, és a szűrési hatékonyság sem szignifikánsan csökken. ;)

    (Amúgy a Bestway által feltüntetett adat is érdekes, mert ha 0,45 mm a minimum, akkor - még ha csak egészen kicsi is a különbség - a 0,4 mm-eset sem használhatjuk, mert az meg túl kicsi, és átengedi.)

    Az pedig külön elgondolkodtató, amit batman. fórumtársunk írt... Én azért remélem, hogy nem csak 2-3 szezont fog kibírni ez a Bestway vízforgató. Direkt nem kértem rá a gyári jótállás felett extra garanciát, gondolván arra, hogy úgyis csak szezonálisan, évente 2-3 hónapig használom.

    Ha pedig tényleg ott tartunk, hogy ezek a Bestway/Intex/Marimex/stb termékek ennél hosszabb távra nem használhatóak, akkor én elfelejtem a "hobbi" medencézést.

    Mert az baromi aránytalan, hogy az ember egy 20-30 ezer forintos mobil medencéhez 300-400 ezer forintos Hayward+Iwaki szettet használjon.

    Akinek nagyobb, fix, telepített medencéje van, ott jó befektetés, abszolút érthető módon.

    De ilyen szezonális "kis" medencéhez nem az.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák