Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz MR007RM #358 üzenetére

    ongol? aha, ne zavarjon, hogy pontosan annak az eredmenyet linkeltem, hogy a nokia sok even keresztul "el volt foglalva" a symbiannal. nos, ennek lathatod azon az abran az eredmenyet. es akkor ide johet a semmi sem tart orokke kijelentesed.

    reszvenyesek: ize, ugye tudod, hogy vege van a nokia agm-nek es elop meg mindig a helyen van?

    mozgas: ez az amit soha nem tagadtam, hogy nem igy lenne, csupan azt kellene felfogni, hogy a symbiant illetoen mar sokkal elobb kellett volna reagalni. ugorj vissza meg egyszer a linkelt abrara es ertelmezd.

    megvezetes: persze, peldaul, ha valaki tobb milli dollar befekteteserol dont, akkor azt csak ugy meg lehet vezetni. :DD

    "A 808 nagyobb ágyú, mint a WP bármelyike, mégis háttérbe van szorítva. Egy érdek miatt"

    fura, en azert azt hittem, hogy tobb, mint egy ev alatt fel lehet fogni a nokia bejelenteset, miszerint a csucskategoriaban jo darabig a wp lesz a meghatarozo tenyezo. igazabol ezt mar probaltak veled megertetni masok is, te valahogy meg mindig mereven elutasitod ezen tenyt. erdekes....

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák