Új hozzászólás Aktív témák

  • stangli

    senior tag

    válasz Quasi_modo #175 üzenetére

    Meddig? Örökre, ha a Microsoft úgy dönt, hogy kell neki egy mobilcég, jelen esetben adott a Nokia (mint márka), akkor a készpénzállományából simán bevásárolhatja magát... és a Microsoft, mint az Apple vetélytársa, ez lehet, az első számú hosszú távú stratégiája.... a tábla piac túlnyomó részében android van ugye... na meg van az ipad, mint felsőbbrendű státusz... na meg, ha sikerül az ipad felett átlépni, és ha jön a siker, akkor elképzelhető, hogy beszáll a mikrofos a nokiába... ha bukik, egyedül viszi el a balhét a nokia, hisz a szoftvert a microfos adta, de az alap hardvert, meg a dizájnt a nokia adta...
    több szempontból kell vizsgálni a kérdést, mire mit lép az egyik, melyik cégnek mekkora a tőkéje éstb...

    Symbianról annyit, hogy pár éve olvastam, hogy a Nokia vezér hangyája arról nyilatkozott, hogy az Android gagyi, és a jövő a Symbiané, mert az emberek az egyénire törekednek... a többit már ismerjük, az Android maradt, Symbian eltűnt a Nokia kínálatából, és megjelent a Microsoft...

    El lehet gondolkodni, hogy a nagy vetélytársakkal mi a helyzet, és a jóval tőkeerősebb cégnek mi lehet a terve a Nokiával.
    Google -> Motorola,
    Microsft -> Nokia,
    na meg van a mérce, akit le kell győzni Apple -> iPhone.

    Kinek van jóval nagyobb tőkéje? Ki versenyzik jelen estben kivel? Én tudom, Ti tudjátok? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák