Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    válasz Solymi81 #1946 üzenetére

    Ahogy en latom, korabban sokkal lassabb volt a jatek ritmusa. Ha megnezel videokat 2012-bol, akkor lehet latni hogy az Atlas 48km/h sebessege nem volt nagyon lassu, tobbiekkel tartotta a tempot.

    Azert hogy finanszirozzak a jatekot muszaj eladni az uj mech-eket, ezt pedig ugy erik el hogy azok jobb kepesseguek, nagyobb motort lehet belejuk pakolni, jobb helyen vannak a fegyverek stb tehat harci ertekuk magasabb.

    Ez azt jelenti hogy inflacios hatas jelenik meg, a regebbi mech-ek kevesbe tudjak felvenni a versenyt a mostaniakkal. Ez viszont magaval hozta hogy a TTK (time to kill) lerovidult, tehat nagyon hamar le tudnak loni az ellenseget a megnovekedett hatekonysag miatt, en ezt mondtam quake 3-as hatasnak. Persze azt hogy a TTK rovid, mar hivatalosan is elismerik, erre vannak torekvesek pl ilyen lett volna az uj energy draw system...

    Erre mondtam kritikat hogy lehetne mashogyan is finanszirozni a jatekot, akar behozni npc-ket, es kuldeteseket, vagy pl lehetne havi dijas, vagy lehetne ket kulon "ring" Win 10-bol es mas oprendszerbol szabadon, egyikben ingyen lehetne jatszani es ide kerulnenek a meg nem kiegyensulyozott mech-ek (persze penzert lehetne venni az ujonnan kijotteket). A masik ring a stabilitasrol szolna, ide a kiegyensulyozott mechek kerulnek, ez viszont havi dijas is lehetne. Persze azert siman lehetett latni hogy egy kodiak 3 a maga 4xuac10-evel eleg eros lesz, ehhez nem kellett sutnivalo...

    Persze lehet hogy rosszul kapcsolom ossze a dolgokat es vezetem le a konkluziot :)

    Makrok. Hihetetlen jo dolog, kar hogy nincs beepitve nativan a jatekban (sok mas mellett , pl profilok etc.. hehe, ezt is lehetne penzert kinalni ;) )

    Vannak fegyverek amelyekkel erosen el lehet nyomni az ellenseget, gyak. nem lat semmit a folyamatos talalatoktol. Ehhez viszont meghatarozott utemben kell(ene) nyomogatni az eger gombjat, viszont nem art ha a fo fegyverrel is lo a pilota, igy viszont kenyelmetlen a celratartas. Legalabbis nekem az.

    Szoval erre talaltak ki az ADHD fire controlt: [link]

    A "Main" lapon, be lehet allitani hogy melyik fegyver csoportokat aktivalja es hany ms-kent, pl Fire sequence az nalam 2 mert ebben a fegyver csoportban vannak az LRM-ek. Fire rate az nalam 300ms. Ez a beallitas nem mindig pontos, kell valamennyi rahagyas, illetve neha kimarad nalam egy loves. Ezt ki kell kiserletezni.

    "Bindings" oldalon be lehet allitani hogy melyik eger vagy billentyuzet gombra aktivalod a makrot. Fontos hogy ha makroval szeretned hasznaln ia 2-es fegyver csoportot, akkor az MWO-ban a beallitasoknal szedd ki a 2-es hogy tuzeljen, mert ezt a makro fogja csinalni. Masik hogy erdemes lekorlatozni a makrozast csak a CryEngine-re ahogy a kepen van.

    Meg sok mindent tud de pl TAG lezert folyamatosra bekapcsolja stb, ezeket nem igazan hasznalom es tudom.
    Mindenkeppen probald ki elotte a tesztpalyan hogy jol allitottad be.

    HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés