Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz Kotomicuki #1456 üzenetére

    Ne haragudj, de elég unalmas már hallgatni folyamatosan, hogy a csúnya fejlesztők kipécéztek maguknak téged (és pont téged, mert én sem fizetek, mégsem látom amiket leírsz). Én is írtam be történeteket idióta csapattársakról, mert az megesik, de tőled mást sem hallani csak hogy minden hülye szembejön az autópályán.

    Másrészt ez az összeesküvés elmélet az elitista hozzállással tuningolva egyszerűen marhaság.
    Arról meg hogy az 50% körüli eredmények úgy jönnének ki, hogy régebbencsak nyertem most meg biztos csak veszítek mert nem fizetek... hátööö ilyesmi nem rémlik, és tőled sem olyan komment hogy hű ma megint csak győztes meccsid voltak.

    Ráadásul a Bansheevel is alig van 50% alatt a winrate-em kb. 200 meccsből,pedig azzal az utóbbi 1 hónapban játszottam csak(+ új chassis, elitelve sem voltak és csak a végére ismertem ki igazán)... Ugyanez igaz a legújabb mapre is, ami ha jól emlékszem VB, 100win 98lose.

    Semmi adat nem támasztja alá a konteódat - valamiért minden F2P játékban megjelennek ezek - tudom én hogy könnyebb valami láthatatlan erőt hibáztatni, de kezd fárasztó lenni.

    Ha nem megy pihenj kicsit, játssz valami mást, mert minél jobban idegesíted magad rajta és erőlködsz annál rosszabbul fogsz játszani (főleg ha elkönyveled magadban előre hogy úgysincs semmi esélyed).

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák