Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz cog777 #1059 üzenetére

    Atlas elég jó, de meleg pályákon ha egyedül hagyják, akkor vége is. DE brutál vastag a bőre, utálom hegeszteni. :D

    Executionerre sok fegyó megy, de hamar szét lehet szedni, inkább MLaserrel böködni szoktak vele, ahogy látom.

    Jah, EU szerón is sok a birka, nekem sem voltak jó meccseim most. Biztos az időjárás miatt. Volt pár jó, ahol vki átvette az irányítást, meg rádióztak és követtük, nyertünk. De az a ritka.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz cog777 #1059 üzenetére

    Atlas

    AC 20-ra cd, a LPL-re cd és lőtáv-növelő modul, így lehetne rejtve maradni és távolabbra is hadakozni.
    A rakéta beáldozásával inkább a hűtést és a lőszerkészletet erősítettem meg - meg a karok páncélzatát: ha azokon van a fegyverzet fele, akkor nagyon is megérdemlik azt (az EXE detto) - , hogy tovább bírja szusszal a sebzéskiosztást.

    EXE-A

    Hhmm, a klános gépeket tele kell rakni C-DHS-ekkel - ez is kevés lesz - , ha "megfelelő" hűtést szeretnénk az energiafegyvereiknek a minél tovább fenntartható sebzéskiosztáshoz - assa': ezzel már nem lehet oly könnyedén elfutni az 1v1-ek elől.
    2 modul a C-MPL-ekre, ezzel 363-as lőtávot és már-már megfelelő cd-t is lehet kapni - egyszerre elsütve nagyon melegednek, de felesben..., a cd is meg van oldva így.
    Az EBJ-ből okulva: még így is csak 2-3(-4) sortűz fér bele az olvadáspont elérésébe - 2-2-3-kkal több, de ekkor a DPS is alacsony... - , az "eredetivel" meg még annyi sem -> 1v1-ben nagyon elvérezne úgy.

    De, mint tudjuk: a puding próbája az evés!

    ...

    Elhatároztam, hogy innentől modulokra fogok "csak" költeni, mert el van hanyagolva e téren a gépparkom - aztán lehet, hogy mégis DWF trió lesz belőle, mert ennek a c-bill-igénye is kb. annyi volna... :DDD
    Az a PRIME és B túl csábító..., még mindig!

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés