Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hm

    aktív tag

    válasz Oly #211 üzenetére

    Meghalt ez a topic, pedig jó, sőt aktuális lett. Az a kérdésem, hogy pontosan hogyan is lesznek az idén a nappali tagozatos diákkedvezmények, lakóhely-iskola, és országos szinten? Illetve levelező tagozatosoknak mi jár még? Hallottam többlépcsős jegyáremelésekről, erről is lehetne tisztább képet alkotni, hogy mi mikortól, mennyivel módosul. Volánnál szintúgy.

    Ötlet: pH!-n sokan vagyunk diákok. Sokaknak van jogsija is. Megoldható-e egy olyan weboldal/fórummotor feldobása/vagy egy topic a pH!-n, csak azt nem érzem országos szintűnek, ahol valaki elmondja, hogy ekkor fog menni ebbe a városba, és útközben, vagy kiinduló állomástól felveszi az utasait? Létezik ilyen, európai szinten, az is magyar oldal, bár a címét nem tudom. No ez hasonló lenne, feldobja valaki, hogy megy egy Transittal/Matizzal stb. Békéscsabáról Budapestre vasárnap, aztán lehet rá jelentkezni, beszállni a benzinpénzbe. Szerintem lenne rá igény, sőt...

    Aztán felmerült a parkolás lehetősége, ha valaki saját autóval marad is Bp.-en (Debrecenben stb.) péntekig, akkor hol parkol, és hol parkoljon, hogy az ne kerüljön pénzbe... (Külváros, mittomén, aztán bkv, robogó, bicikli stb...)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák