Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    Sziasztok,

    még nincs ilyen, ahogy látom.. dedikáltan a Master of Orion 2-nek.. a napokban feltettem és újra toltam Win7 x64 alatt..

    .. van egy trükk, hogy jók legyenek a színek: task manager -> explorer-t bezáratod vele, eltűnik a desktop, fájl, futtat -> orion95.exe és ollé, jó minden.

    Szóval aki sokat tolta-tolja ezzel a játékkal, jöhet egy kis eszmecsere.
    Pl. milyen fajokkal nyomjátok, vagy ha már sajáttal (custom) akkor milyen jellemzőket választotok.. stb. :)

  • #40935168

    törölt tag

    Jómagam custom, psilon képet választok (ne legyen még egy creative a galaxisban) :DDD és creative megvan, repulsive is (-6 és a hülye diplomácia nem hiányzik, legalábbis average szinten), ground combat lebutítva, úgysem kell (illetve subbterranean behúzva, és az kompenzálja ezt), a psilon +2 research-ét leveszem normálra (se nem sok, se nem kevés) -> lesz újra keret unification-re, ami +50% kaja, +50% industry..

    .. néha egy poor home world-öt is választok, hogy meglegyen a +7 pont a democracy-hez, bár annak sok értelme nincs szerintem, hogy science bónuszról lemondok, itt meg ezt választom utána mégis, úgy, hogy a spying (kémkedés) gyengébb demokráciában.

    1:46 van, unification-el nyomtam egyet, de democracy a legjobb sztem..

    Van, aki impossible-n nyomja cheat nélkül ? :U (Én sosem cheat-elek, így bekerülök a hall of fame-be) :DD

Új hozzászólás Aktív témák