Új hozzászólás Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    SPOILER

    Na, ujabb vegigjatszas, ezuttal Infiltratorral (eleg jo kaszt, de egyenlore a Sentinel tunik a legerosebbnek).
    Kicsit kiserleteztem a Suicide missionhoz. Szandekosan ugy kavartam h csak 5 loyal partytagom volt es igy is osszejott a No One Left Behind ;)
    Ami tuti: Fire Team Leadernek jo Miranda, Garrus es Jacob. A tobbiek viszont igencsak harmatosak. A skillje miatt talan Miranda a legtutibb (amugy is ot illeti, hiszen Shepard helyettese), es ugy tunik h a skillje hat arra a partytagra is akit a csorendszerbe kuldesz.
    Technek Tali vagy Legion, ugy tunik ennyi a valasztek a tuti emberekbol. Ahogy feljebb olvastam eggyesek Thane-t kuldek be csobe. Megkerdeznem toluk, Thane talan tech guy??? Meg jo h megfekszik.
    Bioticnak csak Samarat es Jack-et probaltam (bar gondolom Morinth is jo), mindketto jo valasztas.
    A fenti 3 poszton mindenkepp loyalis tagoknak kell lennie, fullra upgradelve.

    Kovetkezo vegigjatszason megprobalom 3 loyalis partytaggal...

    Meg egy: a Geth Shield Boost nagyon baba bonusz skillkent, plane h van ra +2 ugrade is. Must have....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák