Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Kidus #2496 üzenetére

    Az összes nyűgöm ellenére, ma másfél órát engedélyeztem, ami elsőre ment is, de leültem 8kor is és 11 után hagytam abba. Annyira gyűlölöm az rpg-ket :DDD Ez meg még pörgős is...

    spoiler Mikor megtudtam, hogy Garrus az Akrangyal, hát azt hittem kiugrom az ablakon a boldogásgtól :DDD És mekkora forma volt, jááj. Ez a Jack meg pont ennyire ellenszenves. Fujj... kíváncsi vagyok milyen balhé sül ki belőle. Már a hajón van, szóval mindegy :D

    Ja igen, Jacob az király arc, igazi rendes feka, jófej, a hangját is eltalálták, ő már span. Na igen, és Kelly-t is sunáznám, már dolgozom rajta :D vége

    Jacob lehet azért jó alternatíva, mert én is feka vagyok. Babaarcú, sebhelyes feka, ott van a szerem ;]

    De a nyafihoz visszatérve, szebb grafika, és szvsz. krv* jó sztori, és piszkosul élvezem, de egye jobban érzem, hogy hiányzik az egy, azt jobban megszerettem. Az a Mékós szopás minden egyes bolygón, már a könyökömön jött ki, de mégis csináltam, de ez a szkennelősdi olyan megszar, hogy hagyom is a fenébe. Meg fejlődési rendszer böki a csőröm. Ez a kettő nagyon, ja és az utazósdi része is rosszabb lett. Azért szeretem :DDD A harc része nem lett butább, bár az előző kedvemre valóbb volt. És még ennyi nyavalya ellenére is odaszögez. Tud valamit ez a BW...

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák