Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Jópár óra bétázás után azt kell hogy mondjam, pozitívan csalódtam a játékban. A játékmenet rettenetesen szórakoztató volt, ráasául tetszett hogy tényleg minden karakterrel máshogy kellett játszani. A legjobban Iron Mant és Black Widow-t szerettem. Bár nem ártana ha a Hulkbusteren egy kicsit tankolnának mert valahogy nem éreztem elég erősnek egy ultihoz képest.

    PS4 Slimen elég hektikusan futott a játék, a legtöbb helyen simán futott, de zsufolt helyeken sok enemyvel nagyon durván bedroppolt a képfrissítés olyan 15-20 FPS. De amint azok eltűntek, akkor már sima 30 FPS volt. Bugok azért voltak rendesen, de ez legfőképp textúrális bugok voltak.

    A legnagyobb az egyébként az volt, amikor egyszer downoltak, de nem adta be az animációt, hanem mozoghattam tovább, de az abilytiket nem használhattam, ahogyan másokat se tudtam felszedni ha azok downoltak. A küldetés teljesítése után beesett a játék a töltőképernyőbe, és nem tudott továbblépni a játék. A karakterképernyőt behozta, de a főmenübe már nem tudott tovább lépni, és végül újra kellett indítani a játékot.

    Eddig vártam az előrendeléssel, de a béta meggyőzőtt úgyhogy mindenképpen be fogom szerezni, még ha nem is launchkor. :C

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák