Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • irish luck

    csendes tag

    válasz Chilibors #657 üzenetére

    Szia Chilibors!

    Hát a Te történeted se semmi, hihetetlen milyen ma ez az orvoslás...Nem akarom Magyarországra fogni, vagy a dokikra, de nagyon vicces ami itthon megy. Hogy hosszú évekig senki nem jött rá mi a bajod és ennyire félrekezeltek.
    Amúgy én is egy állami kórházban kezdtem fül-orr-gégészeten, ahol a nőci gyorsan belekukkantott és azt mondta, hogy végülis akár ettől is hullhat a hajam, szóval nyugodtan vetessem ki, legalább egy gonddal kevesebb, úgyis idült garatmandulagyulladásom van. Még hozzátette, hogy altatással nem nagyon csinálnak ilyen műtétet, de ha nagyon azt akarom, akkor 3 hónap előjegyzéssel minimum számoljak...
    Aztán másnap elmentem magándokihoz, hát ég és föld...Mindent végignézett, kikérdezett mindenről és még figyelt is a válaszokra. Elmagyarázta, hog valszeg sok sok évvel ezelőtt egyszer annyira begyulladhatott a mandulám, hogy teljesen tönkrement, és azóta nem funkcionál védőszervként, csak gócként ott áll, és termeli nekem a mindenféle toxinokat, amitől aztán a hajam is kihullik és nem nő vissza. Fel is ajánlotta, hogy 1-2 héten belül jöhet is a műtét, persze csakis altatással, mert ő máshogy nem csinálja, mert hiába az érzéstelenítés, a reflexeket nem lehet kikapcsolni, jöhet egy tüsszentés, köhögés, hányás, rosszullét, ami után aztán sokkal nehezebb befejezni olyan profin a műtétet. Az 1-2 hét nem jött össze, nyár végén kezdtem új munkahelyen, ráadásul nem is otthon, na meg lelkileg is fel kell rá készülnöm, így lett január. De azért most már várom, hogy túl legyek rajta.
    Remélem nekem is olyan könnyen fog menni, mint egyeseknek.:) És köszönöm a biztatást.:)

    If you are lucky enough to be irish, you are lucky enough.

  • andrea1981

    újonc

    válasz Chilibors #657 üzenetére

    Sziasztok. Tudnék egy nagyon jó főorvost ajánlani nektek, aki nagyon aranyos és ami a lényeg: NEM PÉNZÉHES!! Pénzt nem fogad el a betegeitől!! Én is ajándék kosarat vittem neki és jóformán azért is letólt,hogy miért,mert neki a beteg a fontos,hogy jól érezze magát és meggyógyuljon. Szóval én csak jó tapasztalatot tudok mondani róla. A Honvéd kórházban rendel. Dr. Heid Lóránt. Tel. száma:06305256063 Hiívjátok bátran,mert nem fogtok csalódni!!

Új hozzászólás Aktív témák