Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz D1Rect #263 üzenetére

    Én sajnos nem játszom Bo3-akat, csak azt tudom a prok miket szoktak versenyen belepakolni, meg hogy nekem érzésre mi hiányzik, illetve segít a legtöbbet x-y deckek ellen.

    Fierry cannonade, és még coil a fehér agro verziók ellen jól jön, a dive down kb meccsnyerő ha veszít egy conclave-olt kört miatta, 1-2 kör asztalon maradó Murmuring Mystic után meg game over neki, mert végtelenítve blokkolunk mindent. Monored kb hasonló, de ott úgy is az számít, hogy húz az ellenfél. Egy durvább frenzy kör ellen nincs az a tech ami megvéd lifegain nélkül.

    Mirrorba érzésre Niv Mizzet, Ionize, Bacon Bolt és Murmuring Mystic a nyerő lapok.

    Golgari ellen a minél gyorsabb decket érzem jónak, mert arra kell kényszeríteni, hogy a leszedések vigyék a köreit, ne nőjön coil range-en túlra a Walker. Oda a 4 tormenting voice verzió jött be jobban. Az elvileg anti fly Vivien -3-al kirakva meg általában győzelem a sárkányoknak, mert tuti megoldjuk hiába szed le egy nagyobb Drake-et. A Graveyard manipulálós verzió néha azért tud gondot okozni.

    Dimir ellen a Mirari szokott nagyon bejönni(meg mikor a 4. Phoenixet is eldobatja a dezinformációs kampánnyal :D). Gond talán csak a lassú verzióval van, amiben a Nightveil Predatorok nagyon megfogják a sárkányokat a Thought Erasure-el meg elszedegeti a laphúzásainkat.

    Jeskai ellen fogalmam sincs. Úgy érzem ha le tud rakni egy Azcanta-t, és ellő egy chemister insightot, onnantól mindenre lesz válasza. Ha nem nagyon balfasz, és nem sieti el, Teferit onnan már könnyen megvédi.

    Monoblue ellen race-elni szoktam. Oda még az 1 manás cycle(Crash Through, Warlord's Fury) lapokat is beraknám szívem szerint. A lényeg, hogy neki fájjon jobban a counterelés.

    Kb ennyi, de ezek csak az én észrevételeim.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák