Új hozzászólás Aktív témák

  • fps8

    senior tag

    Lehet, hogy csak egy orbitális nagy noobság lesz a kérdés, de most már muszáj valahol feltennem. Még akkor is, ha csak le leszek tolva figyelmetlenség miatt :DDD
    Ősidők óta vagyok itt már tag, de csak most figyeltem fel egy funkcionalitás hiányára. Persze könnyen meglehet, hogy én nem voltam elég körültekintő ez ügyben, de eddig még meg sem fordult a fejemben a dolog.

    No, csak hogy valami konkrétum is legyen az írásomban, a kérdésekre adott (esetleges) válaszok megkeresésével kapcsolatban problémázgatnék egy picit.

    Ma, Londoni időszerint 1:00-kor belém hasított a gondolat, hogy "mi a francért görgetek itt lefelé egy számot keresve a tömegben, mikor biztos van a pásztázásnál jobb megoldás is a kérdésre adott (vagy nem adott) válasz megtalálására..."
    Szóval, ha valaki feltesz egy kérdést, és én tudni szeretném, hogy a konkrét kérdésre jött-e válasz (az összes, amit a kérdésre adtak), akkor miért nem elég csak a kérdés kettőskereszttel ellátott számára nyomnom? Hely bőven lenne rá az új oldalon behozott egyszem bejegyzés alatt... Rosszul gondolom :F

    Előre is köszönöm a nyugodt, megértő hozzáállást, és a kedves válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    "War... war never changes"

Új hozzászólás Aktív témák