Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakalo

    csendes tag

    Sziasztok. Kötelességemnek érzem, hogy én is írjak egy kis beszámolót/véleményt, ha már mások is vették a fáradtságot.-Amit ezúton szertenék megköszönni. Előző hangrendszernek nevezett valami is 5.1 volt (utóbbi időkben inkább 4.05 :D) 70W teljesítménnyel bírt. 2-3 éve, egy barátomnál hallottam szólni z5500at, azóta az volt az álmom. Mivel már beszerezni sem nagyon lehet, és elvileg a 906 jobb is, így emellett döntöttem. 76ezerért jutottam hozzá az oáziscomputertől. Kedd este rendeltem, péntek délután már koptatta az állam a padló. :D Alaplapi optikáról megy, már játszottam, filmeztem mindent csináltam vele, viszont 60% fölé még nem mertem tekerni. Kifejezetten tetszik, hogy alacsony hangerőn is gyönyörűen adja a mélyet, ami lehet csak nekem újdonság. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. Igaz az árát kicsit sokalltam, de mikor elkezdtek potyogni szekrény tetejéről a sörösdobozok (60% vol 60% sub 25m²), sunyi mosollyal az arcomon mondtam: megérte. ;] Persze nem ez számít, mitöbb... Filmeknél hihetetlen mozihatást kelt, játéknál (Dishonored) megugrottam a székben mikor lőttem egyet, akkorát szólt. Úgyhogy összességében szerintem ez egy nagyon jól összerakott szett, aki teheti annak csak ajánlani tudom. Remélem a tartósságban sem kell csalódnom, itthoniak miatt az enyém veszte nem az agyonhajtás lesz, úgyhogy remélem örök élet meg egy nap. Amit szeretnék kérdezni, ha nem szól semmi és felszólal egy hang, akkor a ti konzolotok is felvillan?

  • Kakalo

    csendes tag

    válasz saril #1222 üzenetére

    Rendben, megnyugodtam. Tudom, hogy így nem megy játék 5.1, de előzö rendszerhez képest durva változás ez nekem, hallok jobbról-balról. :) A sokszor elhangzott kérdés: megérné venni egy értelmes hangkártyát?! Olyan jó lenne különbséget hallani... Szeged környékén nincs valakinek elfekvőbe?

  • Kakalo

    csendes tag

    Nekem kissé csalódás ez a Z906. Ugyanis nagyon nem szereti, ha küldik neki... :D Rengetegszer jelentkezett az "égett" szag, egyszer már ki is kapcsolt. Nyáron körbe kell pakolnom ventilátorral... Filmre, játékra nagyon jó, de olyanoknak akik ablakot szeretnének rezegtetni nem ajánlom hosszútávra. Tervezem is egy mélyláda beszerzését, nem akarom ezt kinyírni. Lehet megszállott lettem :DD A vattával való kitömést pedig javaslom mindenkinek! :P

Új hozzászólás Aktív témák