Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Szabolcs22 #853 üzenetére

    Maradjunk annyiban, hogy a koax a mi esetünkben digitális jelet szállít. Az SPDIF kimenet egyik megvalósulása az optikai mellett.

    Az új realtek chipek sem világmegváltók. Ha fejhallgatót kötsz rájuk akkor meg pláne nem.
    Ez a két dolog ráadásul ellentmondásos. A realtek chipek olyan jók, hogy felesleges helyettük hangkártya, de azért digitálisan kötöd a z906-ra, hogy a belső hangkártyáját használd a rendszernek? :)

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • saril

    senior tag

    válasz Szabolcs22 #853 üzenetére

    dudika biztos white fülű
    de egyébként meg én egy Asus Xonar D1-t adtam el pont ezért mert alaplapi optikáról hajtoma a z906-ot
    komoly hangkártyák meg 20-30ezres tételek (meg több) annyit egyszer adtam egy hangkártyáért de igazság szerint nem éri meg!

    amit pedig dudika írt nekem az optikai kábelekről és a fény átalakításáról az csak félig igaz mert ha rosszabb minőségű egy kábel pl az én toslink olcsó kábelem azzal is ugyan úgy működik mint egy 10-20 ezres optikai kábel-el mert a fény A pontból B pontba megérkezik és ez mindegy milyen minőségben teszi mert a konverter meg tudja állapítani hogy "van fény" vagy "nincs fény" szóval dudika várom az ultimate hozzászólásodat :C
    ellentétben a koaxal ami ha olcsó kábel akkor zaj is kerülhet a rendszerbe...

    mindenhol ugyan azt írja ami nekünk átlag felhasználónak semmit nem jelent és pont azért nem mert nem vagyunk studióban meg amiről te írsz pár % minőségben a kutya sem foglalkozik vele csak te de te mindenhol pl itt
    de itt is
    ugyan azokat a dumákat tolod, szerintem kár eröltetni mert átlag emberek nem veszik észre hangminőségben amiről te beszélsz.... erről ennyit!

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák