Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxmen

    tag

    Hy! Nekem ennek a nagytestvére van a Z-680 THX, személyes tapasztalataim nagyon jók. Bármilyen téren megálja a helyét, bár azt én is már mindenkinek mondtam, hogy ez nem egy házibuli hangfalszett. (Már csak azért mert hosszú távu hallgatásnál néha levédi magát és lekapcsol.) Hallottam már szólni a K. Promedia 5.1-et is az modjuk 40e többe kerül, de szerintem a Pc-s és konzolos hangtechnikában a Logitech a legjobb. (Na jó tudom, hogy van erősítős hangfalas megoldás, ilyen minőségen és még jobb minőségben is csak annak dupla vagy még annál is több az ára.) Szerintem még a Creative Gigaworks-nél is jobban szól, a dekódere nem recseg, hangerő emelésnél 5ms késleltetés, ja és szétszdtem a nagydobozt és nem a szokványos megoldással van felszerelve, a hangszórókról nem beszélve Logitech a B&W cégtől vásárolja ezeket. (Ezt biztos forrásbol tudom.) Tehát minden szinten megkapja az elismerést, ha mondjuk van egy jó hangkártyád (Audigy 2 Zs), akkor meg főleg, de amugy házimozizás szinten is tökéletes, egy 25-30 négyzetméteres szobát bőven beszól. Én azt mondom neked ha van még egy kis pénzed akkor inkább vedd meg a Digitális változatát a Z-680-at.Megéri az árát, ha vár még egy kicsit és külföldön jársz majd Május után akkor kb. 85e körül meg is kapod. Na ennyit akartam. Ez csak a sáját véleményem tapasztalatom.

Új hozzászólás Aktív témák