Új hozzászólás Aktív témák

  • Pi2

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hát rábeszéltetek muszály 1-et vennem! Olvastam b-type és aesir hozzászólásait hát erre csak annyit tudok mondani én versenyeztem már b-type-al ha ő azt mondja a kormira hogy megéri és tényleg verseny élményt okoz akkor neki elhiszem(ez nem fényezés csak elismerés).Nekem is momo-m van de 2 év folyamatos ligázás nap mint nap való használat után kicsit lötyög az agya a force meg elgyengült''vagy én erősödtem''szal mindenképp kéne vennem egy új kormit,bár úgy emléxem mintha adtak volna ki momo-ból is bőrbevonatú fémből készült szettet de lehet hogy benéztem valamit két zsíroskenyér között :). Ha elkezdek matekozni akkor két momo ára 1 g25, 1 g25 élmény hány momo élmény?Részemről (nem vok szakértő)csak azoknak ajánlanám akik mélyebben elmerülnek a SZIMULÁTOROK világában,nem véletlenül emeltem ki a szimulátorokat. A nagy ő óvjon attól hogy valakit is megbántsak de nfs-hez és egyéb ehez hasonló (saját véleményem megint:ÁRKÁD) játékokhoz kicsit túlzás lenne ,vagy esetleg aki csak F1-ezik annak szintén felesleges mivel nem használná ki a hw adottságaitTehát összegezve az én kis PITU világom szerint csak az vegyen g25-öt :1.aki megteheti :DDD
    2.komolyan foglalkozik a szimulátorokkal (gtr1-2,rF,Race,RBR)
    3.A felesége nem költözteti ki a garázsba vagy a gyogyóba :D
    Meg még 1 csomó ehez hasonló dolgot tudnék felsorolni de felesleges mert a szimulátorosok elvakultan őrültek és képesek bármelyik pontnak alávetni magukat illetve dacolni ellenük!!
    Ui:Vegyétek meg minnél többen és így talán nagyobbra duzzad a simultánsok tábora abból fakadóan ,hogy elkezdtek éhezni az élethűbb igazi versenyt adó szimulátorokra amiből az következik hogy megtelnek a ligák és igazi izzasztó csatákat élhetünk át 1ütt :C :C :C :C
    bocs a helytelen írás hibákért ! :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák