Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz bitpork #130705 üzenetére

    Szerintem a T5 se volt akkora plusz a csipszes laguna utan, ebben legalabb van ilyen bonusz is, erzed ott is, hogy mire koltotted el egy videki csaladi haz arat.

    Mas: vezettem most porke 997 turbot zart palyan. Hat aztakurva. Orat nem neztem, de negyesbe meg at tudtam huzni a harmas elfogyasa utan es meg picit nyomni neki. Azert nagyon mas, mint autopalyan jatszani a cobra11-et :) (aszittem amugy pdk-s lesz)

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz bitpork #130705 üzenetére

    Tenyleg, a v8 csak hang miatt lett?

    hátööö izé...Ilyet hol olvastál? :)
    Egyáltalán nem. Én nem is akartam ilyet és bár nem tudom, hogy ki mennyire van otthon ebben, de ez nem az az autó, hogy bemegyek, kifizetem és kihozom. Egy ismerős rendelte, majdnem 8! hónapig várt rá. Közbe jött neki olyan dolog, hogy kellett a pénz. Erre felajánlotta nekem, ha kifizetem, elenged belőle...enged belőle na. :-)
    Már előre mondtam, hogy kel a francnak.

    Az autó megjött, aztán úgy elgáncsolt minden téren, hogy azóta sem tudtam felállni. Nem gondoltam, hogy a külvilágba egy ilyen szörnyeteg, belül éppen csak engedi hallatni a lágy v8 hangot, ha lágyan autózgatok vele, ami azt jelenti, hogy még így is azonnal tolja a farát, ha odalépek neki.
    Nálam volt 1 hétig, kimentem vele németbe, megküldtem rendesen, ahogy ez gyorsul, közben a kezedet nem tudod előre nyújtani utasként, nemhogy mozogni... az órája szerint 307-et mutatott, GPS szerint ez "csak" 293 volt. Elég érdekeset csal azért, de nem is éreztem, hogy ennyivel mennék, csak a villámként elsuhanó autók és a táj, amiből érzékelni lehetett.

    De ez a vége, viszont az a seggkinyalás minden téren, amit ez az autó nyújt azt nem lehet itt leírni. Az az ülés...eszméletlen a tartása és kényelemérzet.
    A németek egyébként is kib..ott jól tudják, főleg a többsége, hogy ezeken a helyeken nem lehet csak úgy bemenni a belsőbe, itthon még 130-150 körül is full hülyék ezekhez
    A fekete szín az stimmel, de nálam világos belső lett volna, de ez is nagyon szép. Na meg a 4 ajtó, ami eldöntötte végképp, mert coupé nem kellett volna semmiképp.

    Aztán egymás tenyerébe ütöttünk, én meg úgy érzem magam, mint a kisgyerek, aki nem tud betelni a karácsonyi ajándékával több hét után sem. Ha 510hp és 700nm erre képes, akkor nem vágom, hogy ezt még minek tuningolják? Ma nem mertem vele menni még esős részen a Mecsekben, mert bődületeset ugrik az autó, először teljesen kiakarom ismerni.
    De naná, hogy megint ott áll a trafi elbújva!
    A párom szerint hülye vagyok, a három kislányom viszont oda vannak érte. :-)) És 45-50 között úgy döntöttem, hogy ki tudja mi lesz holnap. :U

    Szerk:
    Egyébként meg nem ez az első V8 autóm. Volt két usa dög is már a 90-es években a kezeim közt.
    De erről már raktam be képet is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák