Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenIT

    tag

    válasz Tutu7030 #316 üzenetére

    Mert ezt a telepitot kaptam, es mukodott.
    Egy celfeladatra kell, nem erdekel, milyen verzio, csak az, hogy leszedje az iskolai videot, mert az egyszeri es potolhatatlan kozvetites lesz.

    Ezert a video letoltes a kulcskerdes, persze, ahogy visszaolvastam, megertem, hogy valaki odavan a terminalos, vagy parancssoros alkalmazasokert, mert van benne evtizedes gyakorlata, de az nem en vagyok es nem en leszek.

    Egy hetem van, hogy beallitsak egy gepet, es lementsek egy iskola weboldalan levo linkre kattintasos regisztracio vagy akarmi utan egy video kozvetitest, fogalmam sincs, mit fognak csinalni, es hogyan, csak azt, hogy bongeszo alatt latni lehet a video kozvetitest, azt kell lementeni.

    Nincs lehetoseg ismetlesre, es nem lehet szakadas, meg ujrainditasos ujraprobalkozas, egy lovessel kell leszedni, valoszinuleg ezert gonoltatok, hogy kovetelozok.
    Nem kovetelozok, ez egy olyan feladat, amirol fogalmam sincs, hogyan mukodik es kerdezek tpasztaltakat, milyen program(okk)al lehet megoldani, mert nincs hibazasi lehetoseg.

    Amugy ma hajnali kettore vegeztem az ubuntu telepitessel, telepitesi ugyeket a "Linux Kezdoknek" forumba atvittem, ott talan hasznosabb lesz masoknak is. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák