Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzx

    senior tag

    válasz tiv83us #879 üzenetére

    Az Ön, itt elhangzó javaslatára érdeklődnék a konkrét kontaktról, hol tehetek panaszt az offtopic helyett a szabálysértőkre?
    Ugyanis eddig nem tettem moderátornál panaszt, hanem off mondatokban és offtopicban, nyíltan kiviteleztem. Míg az Ön privátjában az áll, hogy tettek rám panaszt, nyilván Ubyegon2 irányába részrehjajlók tehették ,hiszen Ubyegon2-t utasítottam rendre itt, nyíltan az offtopicban, mely szalonképes hsz-emet Ön törölte. (Tegyük hozzá, egyesek már nem szalonképesen szólogatnak be olykor, és moderálatlanul maradtak.)

    Ugyanis Ubyegon2 fórumtag , általam hónapok óta tapasztalható, alaptalanul másokat lekezelő cinizmusát alappal kritizáltam és utasítottam rendre, önmagam megvégendő, valamint mivel együttérzek az általa zaklatott személyekkel is (ha volt rá igényük, ha nem, ugyanis ez csupán érzelem, hogy együttérzek velük).

    A sunyi, lekezelő hangnemet (és személyeket) nem tűröm senkitől, és itt Ubyegon2-re utalok alapvetően, bár adtam neki pár hónap esélyt, h felnőtt emberhez méltó hozzáállást tanusítson végre (valamint az Ő irányába kényelmességből részrehajló egyének). Amennyiben tehát az Ön jelzése szerint nem nyíltan, egyenes gerinccel KÖTELEZŐ a szabálysértőket rendreutasítani ,HANEM eszerint privátban pl moderátornál, ahogyan az Ön jelzése szerint (rám nézve -a fogalmazásmódom hosszát nem tekintve- alaptalanul) megtették velem szemben egyesek, akkor ezentúl kénytelen leszek én is így eljárni -mivel mindenkit egyforma jog illet meg-, tehát moderátornak jelenteni, azaz megértettem az Ön ebbéli javaslatát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák