Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    oly szép volt ez az este, ismét fiatalnak érzem magam...

    szegény jó öreg harcos routeremet nyugdíjaztam, mert nem bírta a tempót. ezzel még nem is lett volna gond, itt indult a műsor... gondoltam, van egy folyamatosan működő gép, legyen az a router, minek másik. ahha...

    a routernek kiszemelt gépben vinyót cseréltem nemrég, legyünk bátrak, stretchet raktam rá. mert milyen szép ígéreteket mondtak... hogy az új ethernet eszköz-elnevezési módszerrel sosem változik az eszköz neve... ahha, na ebből nem igaz egy szó sem. beleraktam egy plusz kártyát a gépbe, rögtön átszámozta az alaplapi interfészeket is. milyen jó volt monitort cipelni a géphez...

    és jött az, hogy akkor matekolni kell, hogy melyik pci-e slotba mi kerüljön. és elő kellett venni a kombinált fogót, mint 20 éve, hogy méretre igazítsam a kártyákat. és ismét úgy éreztem, megint legalább olyan ízeseket tudok mondani, mint 25 éves koromban, széles műveltségemnek hála :P

    summa summárum, ami komoly változást csináltak a 9-es debianra, abból semmi nem működik rendesen. van még 32 bites squeeze-m, marad is.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák