Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Én elsősorban a magyarításnak és a pozitív kritikáknak köszönhetően megvettem tegnap az első részt.
    Én is kihúztam 2.5 - 3 órát első végigjátszásra amihez nagyban hozzájárult, hogy tudtam, rövid lesz. De még így is maradtak ki dolgok, ha jól emlékszem összesen 2 fotót készítettem csak pedig van vagy 5-6 is. Annak szintén örülök hogy állítólag ha csak fotózgatni akarsz és felfedezni, azt megteheted egy külön módban nem kell újrakezdeni a játékot.

    De ami fontos, hogy nem sok játék volt ami után éreztem, hogy újra kellene játszani még egyszer de ez pl. olyan. Tudom, hogy sok döntésünk következménye úgysem ebben az első részben lesz majd érezhető hanem esetleg később, mégis ahány döntésünk után kiírja a játék, hogy ennek a döntésednek következménye lesz a későbbiekben ez egy furcsa és jó érzés is egyben. Kíváncsivá teszi az embert!

    Nagyon jól eltalál kis játék ez. Ha a teljes árát nézzük (~6200) az sem nagy összeg, de így hogy külön megvehető az első epizód ~1500ért ami után szerintem mindenkit elkap a "must have" érzés így szerintem nagy dobást csinálnak ezzel a játékkal.

    Mondjuk ha tényleg nagyon biztosak lennének a dolgukba akkor az összes részt meg lehetne venni külön (örülnék ha így is lenne) mert nekem nagyon negatív tapasztalataim vannak az előrendelésekről és a "season pass"-okról amikor lényegében kifizetsz egy csomó pénzt valami olyasmiért ami még el sem készült vagy éppen direkt kivették a játékból hogy eladják külön.

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz MolGabi #371 üzenetére

    Én megvártam a magyarítást így csak most vittem végig a 4. epizódot viszont így hogy október végén jön csak ki lehet, hogy csak karácsony környékén fogom befejezni.

    Én sem vagyok az a játékokat többször végigjátszós fajta de most érzem magamban az erőt hogy a 4. rész történéseit látva nekiálljak még1x és alapvetően más döntéseket hozva érjek el ugyanide az 5. rész előtt.

    Eddig 12 órám van benne de szerintem egy új végigjátszás nem fog ennyi időt igényelni mert másodszor már nem fogok minden utolsó posztert újra elolvasni. :)

    Ez a 4. rész legvége engem is iszonyat meglepett... Sejtettem, hogy lesz még valami nagyobb szerepe az ürgének de erre nem számítottam.

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz fpeter07 #380 üzenetére

    Én a játék elejétől úgy gondoltam, hogy ez a Vortex Club-os party lesz majd a csúcspontja az egésznek, nem is gondoltam volna hogy ezt már a 4. epizód végén ellövik. Ráadásul sok érdekes nem is történt ott.

    Nekem is van egy olyan érzésen, hogy az 5. részben fogunk ugrálni kicsit az időben, bár lehet nem lesz igazam, mert eddig ez a játék mindennek mondható csak kiszámíthatónak nem. Hozzáteszem: szerencsére. :)

    Nekiálltam újrajátszani a játékot és tényleg a legelején amikor a játék kezdődik Jefferson mondja az osztálynak, hogy bármelyiküket beállíthatná egy sötét szobában egy sarokba fotózni...

    Valószínű azért lett kicsit hosszabb a 4. epizód mert eredetileg ha jól emlékszem 6 részesre tervezték, most meg már csak 5. Szerintem az utolsó rész is hasonló hosszúságú lesz mint a 4.

Új hozzászólás Aktív témák