Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz gejala #852 üzenetére

    Még csak a 2. EP felénél járok, de egyértelműen eredeti LiS hangulata van. :) A kisváros meg csodálatosan szép lett, öröm benne járkálni.

    Peace: :DDD

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz gejala #854 üzenetére

    Hány óra volt kijátszani?

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz gejala #852 üzenetére

    Jogos, bár nem számozott rész, ebből kifolyólag NEM LiS3, de nem kötözködni akartam ezzel. Mivel már nem a Dontnod tulajdona, így valószínűleg módosítanak pár dolgot a szériával kapcsolatban.

    Egyetértek, LiS1 és BTS után nekem is az az érzésem, hogy EZ üti azt a bizonyos szintet. A Dontnodos véleményed is érthető, valóban nem egyenletes az élmény az eredeti játékban. Nagyon lassan indult be - bár a TC is -, de minden jó, ha a vége jó... bár nagyon sajnálom, hogy nem úgy lett kiadva, ahogy még az Ep.2-3-ban még láttuk a fordítás során a szövegek között(volt egy 3., valószínű önfeláldozós befejezés is tervben, ami szerintem a legjobb megfejtés lehetett volna, meg igazából erre is számítottam, miközben játszottam annak idején, hogy opció lehet az is, aztán egyszer csak eltűnt a szövegek közül is).

    Mivel még nem játszottam végig, így nem tudok teljes képet alkotni a játékról. Jelenleg a 3. fejezet kezdeténél hagytam abba, ha lesz időm, folytatom mindenképpen.

    Nekem a BTS-sel sem volt bajom, szerintem korrekt csapat a Deck Nine, és ezek szerint most már ők lesznek a főcsapat a szériának.

    A LiS 2 számomra nagyon jól indult, tetszett, hogy nem akartak egy Max&Chloe 2.0-át, ugyanakkor az is a felénél kb elfáradt... Kár érte.

    Egyébként... nagyon nem értek egyet a Dontnod felfogásával, miszerint több játékot is fejlesztenek egyszerre, aminek eddig az volt a vége, hogy mind egy csapnivaló sz@r lett. Kezdték azt hiszem a LiS után a Vampyr-rel... nem tudom kinek jött be az elgondolás, de nekem talán 2 órát bírt a gépemen, utána uninstall... borzalom.
    Twin Mirror-ban lett volna valami érdekes, de ott is valami olyasmi történhetett, ami a LiS 1-nél, elfogyott a keret...
    Tell me why... az alapelgondolás tetszett, de a körítés nem. A végére az is átment unalomba. Akárcsak a Twin Mirror, illetve, hogy felvezetnek valamit, majd annyiba marad, mintha tényleg ötlet és/vagy pénzhiány miatt most már be kéne fejezni valahogy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák