Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    Köszi mindkettőtöknek.

    Nagyon ritkán használom, de LibreOfficet telepítek a gépemre. Előtte OpenOfficet használtam (tudom, ugyanaz a gyökerük). Szóval én 'Libre párti' vagyok.

    Igazából az a gondom, hogy a cégnél mindig is Microsoftot használtak. Van, aki még a régebbi verziók valamelyikét és van, aki már jó ideje átállt a 365-re.
    Van pár Excel fájl, amelyekben akad jó pár bonyolult képlet, melyeken nagyon sok múlik, de aki a régi verziós Excelt használja, annál sok új, 365-ös fájl nem nyitható meg, vagy valamilyen hibába ütközik a munka során.
    A kérdés az, hogy a 365 mellett megéri-e LibreOffice-al próbálkozni, vagy inkább vegyék meg a többiek is a 365-öt?
    A Microsoft ugye nem túl hálás, ha LibreOffice fájlokat kap. Szóval, ha cégen belül kézről-kézre adogatják a (táblázatkezelőben készült) munkákat, akkor e két program mekkora eséllyel működik együtt zökkenőmentesen? Egyébként csak 4 főről van szó. :)

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák