Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KZP

    őstag

    válasz c00per #71190 üzenetére

    Szokták javasolni, hogy ilyen esetben ellenőrizni kell a hátlapi csavarokat, nem-e vannak nagyon meghúzva. Ha igen, esetleg egy kicsit próbáld meg lazítani. De mindenképpen nagyon óvatosan, mert ha mégis szerviz lenne a vége, nehogy belekössenek, ha sérülést látnak a csavaron.
    Ha ez nem segít, akkor hívd fel a Telekomot, hogy ez a helyzet és szeretnéd kicseréltetni 3 napon belül. Ha nem akarják/tudják megoldani, akkor marad a 14 napon belüli elállás lehetősége, csak ott idő, amíg visszaállítják a szerződés előtti állapotokat.

  • c00per

    tag

    válasz c00per #71204 üzenetére

    Előzmény: itt és itt

    Sziasztok!

    Gondoltam leírom a tapasztalatom az LG 42LF652V-vel kapcsolatban.
    Először is nagyon jó a kép rajta és a hang is tetszetős.Ugye nálam negatívum volt a felhősödés jelenség.Tegnap estig vártam a szervizest, de nem keresett meg így szétszedtem a tv-t hát ha találok választ.A tápra írva van egy ilyesmi szöveg: 39LB tovább nem emlékszem, amit 2013 év végén gyártottak.A főpanel 2015 év eleji és a kijelző is ekkor készült made in poland-ban.A hangszórók 2x 6ohm 10w made in vietnam.A hibajelenséget nálam a keret nekifeszülése az lcd-nek okozta.Körben a keretből kiszedtem a csavarokat és megoldódott a probléma.A csavarok hiánya nem okoz gondot, mert pluszban extra körmök tartanak mindenhol.Gondolom a csavar furatai lettek pár tizeddel elfúrva és ezért nyomta pár helyen a panelt.Tudom, hogy így ugrott a gari, de legalább megoldódott a probléma.A tapasztalat részemről, hogy többet LG nem lesz vásárolva :) :R

    Pár kép, igaz a minőség nagyon gyenge :(.


  • robi1979

    aktív tag

    válasz c00per #71190 üzenetére

    Szia!

    "Sziasztok!

    Telekomtól vásároltam egy LG LF652V készüléket.Tegnap hozta a futár, ma volt időm beüzemelni.Egyetlen negatív dolog van vele, hogy a jobb felső sarokban mint ha erősebben világítana be a LED vagy nem is tudom hogyan írjam le.Sötét képnél egy kis felhős rész van ott.Szerintetek ezt jelezzem valakinél(Telekom/LG)? :(

    Egyébként nálam a szoftver verzió: 04.01.00 , de a honlapján még csak ez van: 04.00.90"

    Nekem is ez a problémám a héten vásárolt LG LF 652v-vel 55", igaz nálam fekete háttéren jön elő leginkább, legaábbis itt vettem észre, bár még időm nagyon nem volt tesztelni. Ez a felhősödés a kép jobb felső sarkában.

    Illetve a kép sarkainál sötétebb a kép, ez meg fehér háttérnél látszik. Ezek normális jelenségek az LG LF652V-nél vagy hiba? Neten rendeltem, hétfőn kaptam meg a digitalKO-tól, ma szerda van. Mit kell tennem ha ez hiba?

Új hozzászólás Aktív témák