Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JordyG

    tag

    válasz Breki #86808 üzenetére

    Neked is köszönöm a segítséget.
    Euronics-ban vettem, ami benne van az akcióban.

    A visszaigazoló e-mailt meg is kaptam. Ki is nyomtattam, el is mentettem több helyre, de mégis a papír a biztos, mert a számlával együtt elraktam, és együtt van, ha szükséges (remélhetőleg nem lesz) akkor nem kell külön keresni.

    Nyilván nem ugyan az, mint a normál 2 éves gyártói garancia, de a semminél azért több, főleg ha a regisztrációnál nem fáj többe, és egyéb macerával sem jár, csak pár kattintás.
    (amit a mailben leírtak, számomra kielégítő, a három további évre, főleg úgy, hogy az Euronics-os fazon rám akart tukmálni ilyen olyan biztosítást, meg egyéb plusz pénzért... ami mint már sokszor kiderül, sok esetben semmit nem ér... )

    Viszont a be regisztrációs oldal, közvetlenebb is lehetne, illetve sokkal pontosabb, az elérhetősége, mert ahogy én sem, úgy más se találja meg a normál mód. De ahogy látom egyébként se feltétlen naprakész az oldal, mert másik linkről a TV oldaláról, meg 3-4-5 több évvel korábbi akció érhető el, ami nyilván már régen nem él. Így nincs nagyon megkönnyítve, amit valószínűleg nem is vesznek olyan sokan igénybe, lustaságból, egyéb. Hát még így, hogy megtalálni sem könnyű.
    Ezért is itt kérdeztem inkább, hagyva az LG segítőjét, mert érdemleges választ nem kaptam tőlük..

    Még egyszer, mindenkinek köszönet a segítségért. :R

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés