Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeneraL_XTX

    veterán

    válasz #88471552 #5631 üzenetére

    Nem rossz, de nem az igazi.

    Feketével még mindig nem vagyok megelégedve, picit még mindig világít a sötétben(de már jobb mint az E30-as Panán) de viszont nappal használhatóbb plusz végre nem tükröződik, a színhűség nagyon jó.

    Menürendszer, szolgáltatások sokkal jobbak, nekem tetszenek a Smart funkciók is, nem találom annyira lassúnak mint itt mondták páran. A beállítási lehetőségek sokrétűek. SD adások minősége jobb mint vártam (digitális) HD adások és FullHD filmek kb hozzák a szintet persze világosabb feketével. Mozgásmegjelenítés szempontjából a TrueMotiont kicsit szokni kell de úgy látszik megtaláltam a megfelelő beállítást ami még nem zavar annyira (de-judder 2/ motion 6)

    3D: az első amit észrevettem hogy a minősége sajna romlott, nem is picit half SBS esetén. 3D Blu-ray-el még nem tudtam megnézni, gondolom ott jobb. Viszont a térérzet nagyon ott van, kényelmesebb, világosabb és nem villog! Szerintem ezt a megoldást többször fogom használni mint az aktívat.

    Felhősödés és pixelhiba nincs hálisten, input lagot se tapasztaltam.

    Szóval plazma után nem estem hanyatt tőle, sőt, de hát sok választásom nincsen mert látom a foszfor lagot. :DDD

    Jah és még valami. Játékoknál picit mintha recésebbnek érezném a képet (Xbox360) mint a régi Tv-imen, vagy csak beképzelem??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák