Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jenei1994

    addikt

    válasz Yager01 #670 üzenetére

    Nem érdemes :( Egyszer vettem ilyen tescos noname tabletet 1 hét múlva meg is szabadultam tőle.

    Tegnap még a 20 ért is lehetett venni :K 25-öt simán megér és jobb választás a lenovo.

    [ Szerkesztve ]

  • haris

    őstag

    válasz Yager01 #670 üzenetére

    Én annál a tescos tabletnél az intel chip miatt félek. Nyomkodtam a tescoban azt is, mert a fiamnak fogok tabletet venni karácsonyra, de nem merem azt megvenni. Viszont én ilyen lenovot kaptam a cégemtől csak a 10inchest, gyakorlatilag belsőben megegyeznek ezzel a 7essel. (Na jó, azért van külömbség pl akku)
    Szóval én mindig nagyon fáztam a tabletektől, mert nem tudtam elképzelni, miért ezt és nem egy notebookot. De mióta megvan, szinte alig van olyan, ami miatt a notebookot kell bekapcsolnom (internetbank jellemzően)
    Szóval nagyon kellemesen csódtam, emiatt erre húz a szívem. A 7esnél csak a 8gb tárhely miatt félek, mert én a 10est engedtem frissülni 4.4re, viszont az alkalmazások azóta bár van gomb, hogy sd kártyára telepít, mégis az készüléken vannak. Az sdre csak a képek videók mennének, de ki fényképez tablettel? (Mert én nem)
    Szóval a fiamé 4.2-n fog ragadni ha úgy megy az sd-re pakllása az appoknak. Ha úgy sem, akkor frissülhet.

    Ha engem kérdezel, a tescost el kell felejteni. Márcsak azértis, mert a lenovóra bármikor találok ebay-en fóliát, tokot bármit. Próbáld meg ugyanezt a tescos gabb. Persze vannak találgatások, hogy mi annak az eredeti modellje, de vagy igaz, vagy nem.

    SZERK:
    'Jókat írt róla a mobilarena teszt'
    Aha, annak idején az alcatel ot995 is ajánlott volt, meg is vettem, azóta átkozom azt a napot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák