Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Classius #4289 üzenetére

    Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, bár még alig 1 hetes... 9mp alatt felbootol, fantasztikus!

    Én 99% munkára használom, egy passziv hűtőpad van alatta (egy feltekerhető valami, még az előző notihoz vettem), de a ventillátort nem sokat hallom! Az első nap után le is teszteltem, mert azt hittem, hogy rossz.
    A virtuális gépek bootolásánál azért be bekapcsol a ventillátor, rendesen felpörög pár másodpercre, de utána már alig van erőforráshasználat, ki is kapcsolja megint.

    Mivel 9 hónapban egy évben mindig tápról használom, a legjobb funkció az akkukimélő beállitás, 60% feltölt, majd nem tölt. Majd 5 órát ment egyébként az első feltöltés után, ez igen jónak számit, az előző egy 14es asus volt, max 40percet birt és állandóan szórakoztam, hogy karbantartsam az akkut.

    Játszani a gyerekeim játszottak vele, fifa13 meg valami ferraris játék. Nem néztem a hőfokokat, de a power managment a balanced álláson volt, akadásmentesen futott fullon minden, miközben a venti nem vagy alacsony fordulaton ment..

    Egyébként a 70 fokot nem tartom soknak..., főleg nem hűtőpad nélkül.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Classius #4289 üzenetére

    Örülök a sok jó Pozitív véleménynek, mert alig-alig látni, és őrülök, hogy erősíted a + csoportját ! :K :C
    Énis személy szerint tuti nem cserélném le Y500 -ra az Y580 -am ! (nagyon bevált az Y580-as !)

    (#4296) bacus : Személy szerint az akksit Power Management -be belöttem (kezdetekkor)
    "Akku-védelem üzemmód" és csak arra használom ki, hogy pl. ha előfordul egy áramszünet akkor a gép nem kapcsol ki, hanem fut tökéletesen úgy ahogy kell :) (szünetmentes táp -funkciót lát el ebben az értelemben) , Aku állapota kifogástalam.

    (ha jól emlékszem 2012.09 months vagy 10. -ik months -tól használatban van mindennap átlagosan 18-20hr-t)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • nbware

    senior tag

    válasz Classius #4289 üzenetére

    Végre nem csak a sok negatív hozzászólás van :)
    Én is teljesen meg vagyok elégedve vele, windows 8 alatt teljesen jól működik, semmi pénzért le nem cserélném, sokáig bírja az akksija is szerencsére és mivel sokat hordom, így egy egész napot simán el vagyok táp nélkül :)
    Ha meg játékról van szó minden fut rajta ultra felbontáson. Igaz nekem csak HD, de ha nagyon kell, van külső monitorom. A metro 2033 az nekem is akadozik, de rosszul van optimalizálva sajnos. Minden más kitűnően fut. Játék nekem még ilyen simán soha nem futott :) Élmény vele a Left 4 Dead 2, Torchlight 2, MW3, Test Drive Unlimited 2.
    :C :C :C

    Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

Új hozzászólás Aktív témák