Új hozzászólás Aktív témák

  • Grega444

    csendes tag

    válasz almi #58 üzenetére

    Én másodlagos gépnek vettem, főleg munkára (adatbázikezelő, szövegszerkesztés) és internetre lesz használva, arra tökéletesen megfelel. Játékok tekintetében nincs sok tapasztalat, csak a haver Sims2-jét próbáltam ki rajta, azt simán vitte bár a readme.txt-ben azt írták, hogy IMA 950 grafikus kártyához legalább 2 GHz-es proci kell. A piacon jelenleg szerintem ez a lágjobb áron kapható gép. Sokat néztem hasonló árkategóriában, sokban egy kicsit jobb proci volt, de a 4 in 1 kártyaolvasó, a 80-as winyó (SATA 5400), a 15,4'' kijelző és a bluetooth kapcsolódási lehetőség szerintem bőven kárpótolja azt a 100-200 Mhz proci sebességkülönbséget (nekem legalábbis mindenképpen) A kijelző képe szép, csak bizonyos szögből kell nézni. A hangot még csak asztali hangszórókon próbáltam, de szerintem teljesen rendben van a minősége. Az S-Video kimenet képe 100 Hz-es tévén szép, sajnálom, hogy nincs 5.1 hang rajta (ha már S-Videot raktak rá). 4 db. usb sem mindegyik hasonló árú gépen van és van rajta egy IEEE 1394-es csatlakozó is digit. kamera/fényképezőnek. A WiFi ha jól tudom ''csak'' 802.11 a/b/g, az n szabványt sajna nem támogatja, de én itthon és a mh.-en a 10/100 LAN-t használom. A bluetooth pedig nagyon praktikus utazáskor pl. a T610-es telefonomon tudok internetezni, meg a pda-k és mobilok szinkronizálására stb.
    Összességében meg vagyok vele elégedve. A Cora akcióban ~190e HUF volt, ezért szerintem a legjobb vétel.

Új hozzászólás Aktív témák