Új hozzászólás Aktív témák

  • Shim

    őstag

    Wáá ez überállat egy játék! Kár, hogy tényleg végig lehet vinni 5 perc alatt :( A ko-op mód meg büntet :DDD
    A végén a free play mód vicces, lehet nyomni Jarjarral, vagy R2-val is, így nyitottam ki egy részt ahol volt egy hajó, ami összeszerelés után átment egy erőtéren és leszállt (jah, itt találtam egy szép kis bugot, ha egy játékos van free playben és nekimegy az erőtérnek akkor a másik játékos karaktert vált, vicces :)
    Na ezt az erőteret kéne vhogy kikapcsolni de nem megy. Van ott egy kis szállítókocsi, azt először a helyére irányítottam, majd próbálkoztam rárakni vhogy a tartályt a sarokból, de csak megdőlt egy kicsit, és adott egy életet. Aktiváltam a szórófejeket is, de semmi...
    Amúgy könnyű gamma, de ennél a résznél megakadtam, biztos vmi titkos pályarész lesz a vége :)
    Jut eszembe volt még egy rész, dobozokat kellett egymás tetejére rakni, hogy elérjem azt a cuccos legó konténert a magaslaton, de nem tudtam odaugrani, vagyis mindig leesett, mintha egy bugos láthatatlan fal lenne előtte...

    Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Új hozzászólás Aktív témák