Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Llew

    senior tag

    válasz Dilikutya #76587 üzenetére

    Kíváncsi lettem így visszanéztem. Ha jól számolom 19-20 hétköznapi állat moldot csináltak a CM sorozatokhoz (spéci lények pl. Simpsons vagy HP sorozathoz nem számítva). A kecskét nem számoltam bele, mert ha változott is, de nem új forma.

    Ebből 3 kutyát (terrier, francia buldog, tacskó) csak későbbi sorozatban, vagy LEGO Sore-os Build-A-Minifigure építésben lehetett elérni más színben, 4 (tukán, flamingo, koala, kobra), illetve a vadonatúj agár nem jelent meg máshol.
    Az összes többi legalább egy másmilyen készletben megjelent, amik között van altémás készlet, modular épület, vagy advent calendar is, de pl. a csivava 6 készletben is benne van.

    Szóval én reménykedem, hogy nem csak egy figura miatt hoztak vissza egy ennyire "kultikus" állatot és használják még majd. Akkor pedig majd röhögök a fenti képes őrülteken, hogy feleslegesen küzdöttek érte.
    Persze bármi lehet, mert nem csak a CM-es állatokkal, de a sima készletekhez létrehozottakkal is - látszólag - kiszámíthatatlanul bánnak és van, hogy csak 1-1 készletben használják őket. Pl. a nemrég megjelent borjú.

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák