Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tony21

    tag

    válasz RapaNui1 #57005 üzenetére

    Pedig csak kb. 2 éve kezdtem újra építgetni (a nagyon hosszú dark age korszak után :D ), először a gyerkőc miatt, hogy motiváljam, aztán meg a kihívás miatt, hogy mit is lehet még építeni egy adott készletből. Ebben pedig tényleg van kihívás, minél kisebb darabszámú egy adott szett, annál nagyobb. Elején sokszor volt, hogy beleláttam egy témát egy adott szettbe, aztán menet közben derült ki, hogy ebből az sosem fog összejönni :)
    De volt olyan is, hogy a 31111 készletet nem akartam a gyereknek (van egy vagon Lego-ja, meg volt elrakva neki egy csomó, nem akartam még +1-et ... azóta persze megkapta :DDD ), így inkább megépítettem neki egy másikból mindhárom verzióját :D

    De jó móka ez egyébként, szeretem csinálni, mikor időm engedi.
    Micimackós szett egész jó, de Füles kivételével a figurák nem jönnek be annyira.

    #57012 Throme:
    ME valóban király, de tényleg sokszor van Star Wars, legyen egy kis Star Trek :D
    Pl. a 3in1 kalózhajóból, 4 Star Trek hajó (USS Enterprise, USS Prometheus, USS Intrepid és egy Klingon Bird of Prey:

    #57039 Lajti:
    Vannak itt szerintem sokan, igaz csak keveset láthatunk, de azért vannak gyári készletekről összerakások, ott van a folyamatosan tökéletesedő BBUCS AT-AT (Big Badass UCS), timar88 egyedi buildeket posztol, szóval nem olyan rossz a helyzet :)
    Visszatérve a szánra, ez autóból (31087) készült, nem matyóhímzés, de adott kupac műanyagból ezt sikerült kifőzni:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák