Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Mauzes #50645 üzenetére

    Az új Batman film autóját, igaz nem SC sorozatban, de kihozták ilyen méretben és részletességgel. Nekünk megvan, építeni is kb. ugyanaz, mint bármelyik SC-t.
    Kivéve a Mopar-t, az nagyon kilógott a sorból.
    Amúgy régen szerintem nem volt hasonló autó, azok max 6 kocka szélesek lehettek, mint a kezdeti SC-k is. A City-ből a kis kék sportkocsi pl. nagyon hasonló egy 6 széles SC-hez képest, talán kevesebb részlettel.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • nemorino

    tag

    válasz Mauzes #50645 üzenetére

    mondjuk szerintem az emberek fele nem is a Castle témára és magára a Forestman szettre pörgött rá, hanem hogy ez mennyit fog majd érni és jól el lehet adni...
    Ha jól el lehet adni az azt jelenti, hogy mégiscsak érdekli az embereket. A tévében hasítanak a történelmi és a fantasy sorozatok, a bestsellerlistákon az élmezőny tele van történelmi regényekkel és fantasyvel, nem értem, hogy miből gondolja a Lego, hogy nem menne a Castle. Persze nem ártana, ha nem olyan basic, fantáziátlan készleteket adnának ki, mint a 2013-as kiadás, kicsit már unalmas a jó lovagok vs. gonosz lovagok téma.

    Szerintem a tökéletes Castle az lenne, ha egyszerre szerepelne 4 frakció: Forestmen, Wolfpack, és két királyság, mondjuk Black Falcon és oroszlánosok. A várakon túl fontos lenne a civil vonal is, fogadó, farm, kovácsműhely, erdei rejtekhely, városközpont, piac stb. Az én egyik legnagyobb csalódásom a Kingdomsból a lovagi tornás készlet volt, nem tetszett a funkciótlan épület, azt se nagyon lehet eldönteni, hogy kaputorony, palota vagy mi akar lenni. Abból a kockamennyiségből én inkább csináltam volna egy lovaskocsit, színpadot színészekkel, medvetáncoltatót, trubadúrt, tolvajt stb. sokkal több játéklehetőséget adott volna. Sajnos a gyerekek már kiöregedtek a Legóval való játékból, de a Kingdoms farmmal és várral + a Helm's Deep várral való egész délutános legózásokról nagyon szép emlékeim vannak.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Új hozzászólás Aktív témák