Új hozzászólás Aktív témák

  • Tony21

    tag

    Köszi mindenkinek!

    #57679 apholyon: volt már rá példa, hogy egyikből másikat ... :DDD

    #57682 Mozaart: sok alkatrészből sem könnyű szerintem, ott meg a bőség zavara van ... AT-AT az egy komoly mérnöki munka, ez meg csak koca-kockaösszepattintgatás :)
    Nincs Flickr, ez tényleg csak hobbi. Sokan csinálják ezt egyébként, hogy egy adott szettből minél többmindent, van aki ezzel pénzt is keres (ők jellemzően nagyobb készletekből építenek, ott már elég jó minőséget lehet elérni).

    #57685 wolfcsibe84: na ez ilyen tipikusan nesze nektek csakazértis helikopter építés volt :DDD

    #57687 Dilikutya: régen nem is volt ennyiféle elem, rengeteg dolog volt a fantáziádra bízva. Változott a világ, a Lego most teljesen kiszolgál (több-kevesebb sikerrel), túl sok fantázia nem kell mikor egy építés végén élethű dolgokat kapsz kézhez. Nekem sem volt túl sok Lego-m gyerekkoromban, tényleg mindenből készült minden is :D

    #57688 sb: nekem is ez a Legozás, másnak meg más, de jó ez így :)
    Szabadidőm nincsen túl sok, bár most már jön a beülősebb téli időszak (sok HO az két éve volt, már nincs sajnos), majd meglátjuk ... tervek mindig vannak.
    Polybag is jó kis kihívás, na ott aztán van alkatrészlimit! Nyomhatod a képeket felfelé :D

    30550 nyuszi óta szerintem nem is nyúltam polybaghez, pedig tényleg jó móka.


Új hozzászólás Aktív témák