Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #42712 üzenetére

    A rányomott számot nem nézegettem soha így abban nem vagyok otthon. A videód láttam és onnan nézve sem sok értelme van, ahogy bemutattad. Sőt, lásd a Thor szettet! Nincs is értelme vele foglalkozni szerintem. De elválik szvsz a készlet besorolása és a tervezése.

    Ilyen szempontból a végén a marketing csapat csak "csomagol" és ráírja a számot, de aki tervezi annak azért ennél komolyabb koncepciója van, mert eléggé látszik hova/kinek készül. Vannak itt-ott kilógó megoldások de nagyon torz cuccok nem szoktak megjelenni: pl. elnagyolt Expert modellek, funkció nélküli Technic készletek. A City "tologatós" lesz, az Experteknél kell az élethűség, licenszelt készletnél az ismertetőjegyek, nagyobb készleteknél a funkció, részletek, kidolgozottság. Ránézel és kb. tudod mit kapsz. Be van elég jól lőve mi készüljön el.

    Ez pedig szerintem elég jól elválasztja, hogy kire számítanak a pénztárnál: dínó vagy szuperhős fan (vélhetően nem a 40-es korosztály), aki nem a kidolgozottságot fogja keresni 3000db-os készlettel, SW fanatikus aki gyűjtői szenvedélyből fogja megvenni a részletek miatt, műszaki/mérnök beállítottságú egyén (nyilván nem 6 éves :D), aki a megoldások miatt veszi meg, stb...

    A lényeg hogy a gyerek összerakni úgyis csak azt fogja nagyjából ami az életkorának megfelelő, játszani meg bármivel lehet amit a szülő megvesz
    Ez így van. Ezen nem is volt vita. :)

Új hozzászólás Aktív témák