Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Sziszi=-

    aktív tag

    42049 Mine Loader MOC:


    Nem sok alkatrész maradt meg a készletből. Tudja valaki mi alapján készült? Még nem lövöm le hátha hasonlít rá:) Nagyon hiányzott ebből a szettből a difi. Már néztem Bricklinken, de olyan árban van, hogy akkor már inkább olyan szettet veszek amiben benne van, azért benne hagytam wanted listben hátha... A figurákkal is így vagyok, hogy magában olyan áraik vannak, hogy akkor inkább szettel együtt veszem.

    Közben elkészült a 75093 Final Duel is. Élveztük az építést. Volt vagy 4 óra, mert eltököltünk vele. Meglepődtem, hogy mennyi minden mozgatható forgatható rajta. Figurák kiválóak, bár jó lett volna, ha a vastagabbik köpenyeket adják hozzájuk. Matricákból sincs túl sok szerencsére. Két kisebben kívül, amik igazán lehetnének festettek is, csak az akna belseje matricázott, amibe az Uralkodó belepottyan. Az nem is látszik igazából. Nagyon szépek rajta a csempékkel kirakott felületek, meg az átlátszó kék elemek is. Kicsit fura volt elsőre, hogy a Royal Gourd-ok feje teljesen fekete, és semmi minta nincs rajtuk. Így még titokzatosabbak mint a filmekben is. Úgy érzem abszolút megérte, gyűjteménybe való darab.

    Üdv Szisz

    "Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

Új hozzászólás Aktív témák