Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Blabcsi #20390 üzenetére

    tapasztalat szerintem nem nagyon lesz, de az 1,84(!!) A + 12V kombóval kijön egy 20W fölötti fogyasztás. amit 120as méretben eddig csak vagy 5000+rpmes ventiknél, vagy a duplamotoros, 120x50 illetve 120x76os deltáknál láttam.

    tipp: alaplapra ne köss 5-6W fölött semmit, leégetheti a fan headert. 20W garantáltan le fogja.

    a légszállítása brutális lesz, de a 20Wos fogyasztás miatt nem hinném, hogy 50-58dbAnál halkabb lesz.

    összehasonlításképpen a hangerőskála exponenciális, 3dbAnként duplázódik a hangerő. egy minőségi 800as venti kb 18-20dbA között van. egy 1900as kb 35dbAn, és az már úgy eléggé hangos. 45dbA 100%on volt a 3870 refhűtő, vagy egy 2800rpmes 120as venti, 5Wos fogyasztással.

    ha veszel négy darabot, akkor szerintem úgy meglesz kábé 250/300m3/h légszállítás, és ha nagyothalló vagy, akkor talán a szomszéd szobában már nem fog zavarni a gép zaja. ez lehet viccesen hangzik, de komolyan mondtam: az ember el se tudja képzelni milyen eszméletlenül hangosak az ipari ventik, amíg nem próbált egyet.

    én szóltam. az említett 2800as papst egyébként itthon benchelni volt, 200m3/h olyan légnyomással, hogy 50-80centire még a rácsokon át érezni lehetett ahogy tolta a levegőt, na arra tökéletes volt. egyébként túlmelegítette a szabályozópanelem és elviselhetetlenül hangos volt 12Vn, még zajszigetelt zárt házban is. meg igazából 5Vn is már nekem már túl sok volt.

    TESCO-Zsömle: úúú, 600ért meglenne az ultimate bench pushpullom. gentle typhoon 5400 tandemen úgyis gondolkodtam benchelni, de arra, hogy évi három napot legyenek kint a dobozból kicsit sokalltam kb 7-9000 forintot. node 600ért, hm:D

    közben gyorsabb voltál válasszal, de szerintem jobb, ha két helyről is mondják neki, hogy hacsak nem air benchelni akar valami légszállítóssal remekül skálázódó -pl TRUE revC- bordával, akkor nehogy.

    smiti: ár/értékben katasztrófa leginkább. annyiért már HR02macho/Matterhorn van.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák