Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Speed® #16428 üzenetére

    tényleg... jó hogy mondod.

    na, az remek, ha ennyi ventivel át tudod szellőztetni. nekem 4x120+2x140 felel a házhűtésért 700rpm körül (SFlex+Antec 140 twocool felállásban), mellé két TY140 1150en a procin (ezek hűtik a GPUt is gyakorlatilag, illetve lejjebb húzva se lesz halkabb a gép), illetve a tápban a gyári 1200-1400as YateLoon: utóbbi a gép leghangosabbja:). vidkari passzív.

    p180mini mondjuk szerintem halk gépre az ideális megoldás: pici, tehát nagyon könnyen átszellőzik, és megkapta a p183 minden csínját, hogy remek lehessen. csak kisebb, tehát kevesebb légszállítás is elég átszellőztetni.

    hm, x4ek ennyire melegednek? ha gta közben ezt csinálta, prime közben mi lehetett volna... 870ed mennyire meleg?

    célszerűség és TR: na igen... hűteni tudnak, a szerelhetőségük és a helyigényük katasztrofális. első beüzemelés nekem mindkettőnél 5óra körül volt (de a HR03GTt használtan vettem, és kétkomponensűvel azért nehezebb volt szerelni, mellette a 3870en nincs heat spreader szóval le lehet sarkazni... a borda meg 600g:) . alaplapi setre csorgattam nyálat, de prime+furmark alatt 35fokos az alaplapi szenzor, p35 nem melegszik. szóval 20kt kiadni alaplapi setre pénzkidobásnak tűnt (2xhr05+fethűtők). memóriák meg megint nem melegszenek, és az IFX14el összeakadtak volna (nomeg két set kellett volna). illetve a northbridgere rakott HR05től meg a HR03GTt nem lehetett volna hátracsapni. azért legalább egy évig nézegettem az aprókat:)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák