Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz proci985 #15935 üzenetére

    Egyrészről igen, más részről Arctic Cooling Accelero Twin Turbo Pro hűtő + XFX HD4890XXX Edition kártya társításából létrejött szörnyeteg eladása után nem találtam halk, mégis dekoratív kártyát. Persze a 4890 is csak azért került erre a sorsra mert 200W-ot evett és izzasztott trendesen. Azért írtam hogy részben úgy volt, mert nem igazán játszom, szóval nincs rá idő, mert mindig van valami munka vagy tennivaló és örülök ha net elé le tudok ülni vagy esténként megnézek egy-egy filmet/sorozatrészt. De most úgy alakult hogy jól jönne egy kártya, hogy hétvégenként 1-2 órára tudjam kihasználni a gépem, és egy HD6790/HD6850 egy csendes hűtővel pont megfelelne.

    A játékhoz annyi hozzáfűzni valóm van hogy a BP szintjét nagyon nem hozza, ott a soundtrack is elég ütősre sikeredett, és mivel zenei téren főleg alternatív rock műfajban utazom, ezért számomra nagyon kedves lett a játék, persze már csak fél-egy órákat játszottam rajta. Bezzeg jó pár éve Age Of Empires 2 megjelenésekor még egyhuzamban bírtam a 4-5 órákat, kőkemény stratégia volt az, még ma is hiányzik. Tehát az NFS sorozat, valahogy az Underground 2 után volt egy kis hanyatlás, de azért a Most Wanted még tényleg jól sikerült, azóta meg árokban vannak, a soundtrack is tiszta "hülyegyerek" stílus, szerintem már nagyon nagy dobásuk nem lesz, évente kiadott játékokkal idő sincs fejleszteni, látszik hogy főleg a pénzre megy az EA. Régen 2-3-4 évig fejlesztették és adták ki, akkoriban jól össze voltak rakva a játékok, búgokat még hírből sem ismertük, manapság meg az egész egy hányadék (elnézést a kulturáltságomért, és persze vannak kivételek, de sajnos igazán ritka) amit csinálnak. Tehát ilyen autós játékoknál én megragadtam a TDU 1-nél 1.68-as patch-el, az valahogy bevált.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák