Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz csipszikutya #50007 üzenetére

    Ignite témához még egy tegnap esti tapasztalat:

    Garennel jöttem, ellenem Goldos 1400 meccses Darius. Elég jól tolta így hagytam jönni én meg torony előtt farmolgattam, próbáltam ott ahol még nem lő a torony. Néha egy kis trade ment, az úgy egál volt, mivel én gyorsabban healelődök. Nade jön a lényeg! Mindig megvártam a megfelelő pillanatot, amikor neki egy picit kevesebb a hp-ja mint nekem + a minionjaim is úgy helyezkednek (vagy ő úgy helyezkedik) hogy beaggrózza őket. Akkor mentem rá full powerrel, sőt mivel közel voltunk a tornyomhoz, volt hogy greedy volt és még 1-2 torony lövést is bekapott a trade elején. És mivel nekem ignite volt neki meg tp így esélye nem volt megnyerni az all-int. Kb 5X öltem meg így a lanen, ő meg egyszer sem, volt hogy az ignite lesebezte és az ultim vitte el, de volt, hogy pont az a kis ignite sebzés kellett még neki, hogy menekülés közben meghaljon. Végül persze kikapunk, mert a többi lane mind bukó volt, sőt később Darius papa minden csapattársamat kettévágta, de hát ez van. A lényeg, hogy az ignite baromi jól működött szóval ezután is hozni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák