Hirdetés

Aktív témák

  • Drapedro

    csendes tag

    válasz Capella #23655 üzenetére

    Igazad lehet. Amikor elkezdtem két hónappal ezelőtt vacilálni, hogy milyen tv-t vegyek, a kör némi olvasgatás után nagyon hamar két márkára szűkült, az egyik a sony volt az egyik (végül samut vettem). A sony w4000-ese, bárhol néztem, meggyzőző képet mutatott. Hozzá kell tennem, hogy szinte mindenhol, ahol néztem, külön volt kiállítva, meggyőződésem, hogy megfelelően foglalkoztak a beállításokkal. Amiért nem emellett, hanem a Samu A656 mellett döntöttem, az ár volt, továbbá a misztikus félelem a deintrelance vagy mi a turó problémától. Biztos létezik, de egyre erősebb a gyanúm, hogy nagyjából anyi jelentősége lehet a gyakorlati használat során, mint a túllihegett clouding jelenségnek. Létezik, de ki szokta bámulni a bekacsolt lcd jelforrás nélküi, sötét képernyőjét?

    Az állítgatás elkerülhetetlen, a samummal pont azt a beállítást választottam az élvezhető minőségű képhez, mint te, csak nekem három napomba tellett, míg rájöttem, hogy csökkentett háttérvilágítással, csökkentett színtelítettséggel kell futtatni a tv-t a kábeles műsorszolgáltatás esetén. (A PS3-nál azért ilyen kompromisszumot nem kellett kötnöm, pont ez vitt tévútra).

Aktív témák

Hirdetés