Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    LC420H 420W -ezt ismerem évente kb. 50-80 db-ot eladunk
    és még eddig csak 2 db -ot hoztak vissza azok is úgy mentek tönkre, hogy mást nem vittek magukkal, 2 éve áruljuk őket az kb. 100-160 db

    az emberek nem hajlandóak kb. 5000 ft-nál többet tápra áldozni hiába mondjuk nekik,
    most nem azokról van szó akik ilyen fórumokba irkálnak-olvassák hanem azokról akik hírből sem ismerik az ilyen fórumokat és nem is érdeklik őket, csak bekapcsolják a gépet és elvárják, hogy az működjön minimális szellemi és anyagi ráfordítással
    egy kisker üzletbe az esetek 70% -ban ilyen vásárlók fordulnak meg

    tehát én ki merem jelenteni hogy igenis nem rosszak az lc-power tápok és ezt 2 éves eladói tapasztalatokra támasztom
    van még egy nagy előnyük: a többségében passziv pfc-van és így mennek velük az olcsóbb szünetmentesek is
    most nem azt mondom hogy egy fsp vagy egy corsair vagy egy chieftec ne lenne jobb, de viszont ár/érték arányban ezek az lc-powerek se rosszak bár nem ismerem az összes típusát

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

  • Findzs

    addikt

    válasz 14adam #11 üzenetére

    nézd, én konkrétan leírtam a több éves tapasztalatomat velük hangoztatva, hogy van jobb táp is, senki nem mondta hogy ezek az etelon tápok
    ismét leírom neked mert úgy látszik nem olvastad el figyelmesen, hogy bizonyos vásárló réteg még 5000 Ft -ot is sokkal egy tápért kiadni és annak ellenére, hogy mennyibe kerül korrekt tápnak lehet mondani, ennyiért nem kapsz jobbat
    egyébként a számlázó gépünkben is egy ilyen 420w-os dolgozik 3 éve
    2 magos proci 2 gb ram, dvd író 1 db hdd, (az ilyen gépekbe valók ezek a tápok és senki se mondta hogy tuing gépekbe valók) azt is írtam hogy a többi tipusát nem ismerem
    egyébként se volt szó 550w -os tápról a hsz-embe egy 420w -ost írtam (mivel azt ismerem)
    akinek már négymagosa van meg 4870 -e annak kicsi a valószínűsége, hogy ilyen tápban gondolkodna vagy annak az ügyfélnek meg lehet magyarázni miért kell a jobb táp és nyilván pénze is több van
    Azt mondod, hogy:
    "Sőt én nemis tudok olyan kicsi lc-ről ami kapott volna 80+-t,tehát nemcsak,hogy a gépet is kifingathatja de még egy kurvanagy villanyszámlát is csinál."

    attól függ mit nevezünk kicsinek, mert van lc-power 400w és 80+ -os
    [link]

    MMIX is írta, hogy tévedtél a tápbelsővel kapcsolatban

    ebből is látszik hogy nem vetted a fáradtságot, hogy utána nézz akkor mennyire hiteles a többi kijelentésed ?
    túl sokszor mondasz valótlant
    lentebb lesz még egy példa

    egy dolog a szakmai és egy másik dolog a gyakorlati tapasztalat
    vannak olyan területei az életnek ahol a szakmai tapasztalat ér többet és van olyan ahol a gyakorlati
    én már dolgoztam/dolgozom a gyakorlati számítástechnikában 12 éve
    voltam többek között nagykerben is garanciás/szervizes
    (jelenleg kiskerben dolgozom) és az ÉN tapasztalatom az, hogy az lc-power tápok ár/érték aránya megfelelő
    mikor a nagykerben eladtunk 20 chieftecet és abból visszajött 3 meg mikor eladtunk 50 lc-powert + 30 lc-power házat (amik szintén lc-power táppal voltak szerelve) és visszajött 5 akkor el lehetett gondolkodni rajta, hogy akkor hogy is van ez ? (ez kb. 1 éven belüli meghibásodási arány, különböző típusok) és teljesen ellentmond a józan észnek a szakmai tapasztalatnak ugyanis én is és a kollégáim is tudtuk/tudjuk hogy a márkás tápok megbízhatóak de mégis a meghibásodási arány mást mutat
    megjegyzem nekem is chieftechem van mert én se bízok az olcsóbb tápokban

    az egyik srác azt írta egy másik topikban hogy vett egy 350 wattos ChieftecGPS-350EB passzív pfc-s tápot és kérdezte, hogy jó lesz -e,
    erre te ezt válaszoltad neki:

    "Csak annyi,hogyha szünetmentest akarsz használni majd akkor a drágábbikat kell megvenni mert nemszerette az olcsó szünetmentes tápokat az a delta belsős gps."

    én erre írtam is, hogy pont ilyen tápom van és tökéletesen megy vele az olcsó szünetmentes mert passzív pfc-s

    én ha nem tudok valamit vagy nem ismerek egy adott márkát adott tipust kérdezek utánaolvasok

    ezt csak azért írtam mert te sem vagy tévedhetetlen és még nem próbáltad a szóban forgó chieftec tápot ezért nem is ismerheted azt
    így van ez az lc-powerekkel is nem próbáltad nem használtad évekig ezért nem is tudhatod hogy milyenek

    nagyon nem szeretem mikor belekötnek az emberbe megalapozatlanul
    egy másik topickban is volt szó lc-power tápokról ott is leírta egy rendszergazda srác, hogy eladott kb. 200 db-ot belőlük de 1-2 hibás darabbal találkozott csak a több év alatt
    és őt is rögtön megtámadták, hogy hogy mer ilyet mondani ?

    az is érdekes, hogy mindig ugyanazok az emberek kötözködnek tápkérdésben

    már megbántam, hogy egyáltalán írtam ebbe a topicba eleve elvetélt ötlet volt úgyis megtámadják az embert

    és részemről befejeztem

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák