Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juger89

    csendes tag

    Üdv!

    Adott a köv konfig:

    AMD Athlon 64 X2 Black Edition 5400+ 2800Mhz 3.15-re húzva
    Gigabyte GA-M56S-S3
    2 x 2 GB DDR2-800
    Nvidia GeForce GTX 465
    500 GB, 1500 GB HDD
    LC-Power LC6550GP2 (550 W) táp

    A gép tökéletesen működött, amíg egy Geforce 9600GT volt rákötve. Viszont ahogy rákötöm a GTX 465-öt és még 1 winyót, a rendszer kb napi gyakorisággal kifagy, de nem terheléskor, hanem csak úgy spontán. Pár hete ugyanígy kifagyott csak 3x egymás után, aztán még biosban is. Ezután már be se töltött a windows, egyből kékhalál (Win 7-nél is). Rákötöttem 3 másik gépre az 500as winyót (ezen van a win), ahogy felismerte kékhalál. FDISK-el tudtam csak kijavítani, valami partíciós tábla bejegyzés hibás volt, ezért törölnöm kellett az összes partíciót. Windows újrarakás, fasza kb 1 hétig, utána ugyanez detto. Fagyások napi 1-2x, majd egyszer sorozatban 3x fagyás, kékhalál, particiós tábla összeomlás, RÁADÁSUL a másik winyó (aminek 1 éve semmi baja nem volt eddig) particiós tábla bejegyzése is elbaszarintódott...
    Mi lehet a gond? Szerintetek elég ez táp (Lc Power 550W) erre a konfigra? Okozhat-e a megfelelő táp hiánya fagyást, ill. ehhez hasonló merevlemez hibákat? Tudom, hogy az LcPower nem a legjobb minőségű táp, azért kérdezem.

    Előre is köszi a választ :R

Új hozzászólás Aktív témák